Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Перспективи навчання в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 136
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

«Університет здійснює підготовку фахівців для нафтогазового комплексу та суміжних галузей, виконує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи для підприємств і установ різних галузей економіки нашої держави. Абітурієнти охоче обираютьцей ЗВО, адже тут можна одночасно й вчитися, й працювати, а також – отримати два дипломи (державного та європейського зразків).

Науково-дослідна робота в університеті має давнє європейське коріння. Основний напрям науковоїдіяльності учених ІФІНГ — це розроблення та удосконалення технологій і технічних засобів інтенсифікації процесів розвідки, буріння, видобутку, транспорту та зберігання нафти і газу.

1994 року ІФІНГ акредитовано за ІV рівнем і реорганізовано у державний університет. Такі організаційні зміни дали значний поштовх науково-дослідній роботі: створено Нафтогазовий технологічний центр; 19 класів комп'ютерної підготовки, два науково-дослідних інститути (нафтогазових технологій, екологічноїбезпеки та прикладних ресурсів), навчальний науково-виробничий центр «Інтехцентр». 2000 року університет створив інноваційну структуру «Нафтогазовий науково-технологічний парк», метою якої є організація розробки та прискореного впровадження нових наукомістких, конкурентоспроможних, енергоощадних та економічно безпечних технологій і технічних засобів пошуку, видобутку, транспорту, зберігання і переробкинафти і газу. У 2007 році створено науково-дослідний інститут нафтогазової енергетики та екології.

У складі науково-дослідної частини університету функціонують науково-досліднілабораторії, відділ комерціалізації об'єктів інтелектуальної власності та інформаційних технологій; відділстандартизації, сертифікації, метрології та управління якістю; відділ підготовки фахівців високої кваліфікації.

У продовж 2005—2016 рр. 20 науково-педагогічних працівників університету стали лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки. Молоді науковці ВНЗ постійноотримують стипендії Президента України для підтримки наукових досліджень докторів наук, Кабінету Міністрів України для молодих учених, іменні стипендії Верховної Ради України.

Важливим напрямом науково-інноваційної діяльності університету є 19 наукових шкіл, в рамках яких виконуються фундаментальні та прикладні дослідження на  світовому рівні. До пріоритетних фундаментальних напрямів наукових досліджень належать найважливіші проблеми фізико-математичних та технічних наук, фундаментальні проблеми сучасного матеріалознавства. Серед прикладних напрямів — це інформаційні та комунікаційні технології; енергетика та енергоефективність; раціональне природокористування; новіречовини і матеріали. Вони підпорядковані Комплексній цільовій програмі університету «Науково-організаційні засади нарощування видобутку вітчизняних нафти і газу, їх транспортування та диверсифікації постачання для енергетичної безпеки України», положення якої лягли в основу підписаного Меморандуму про співпрацю між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та ІФНТУНГ щодо нарощування видобування вітчизняних енергоносіїв та забезпечення широкої диверсифікації шляхів і джерел постачання первинних енергоресурсів, зокрема нафти і природного газу. Науковці ІФНТУНГ взяли участь в розробці засад реформування енергетичного сектору країни.

Завдяки організації навчального процессу відповідно до замовлень роботодавців близько 85% студентів отримують роботу. Так, цьогоріч ІФНТУНГ визнано одним із лідерів в Україні щодо працевлаштування випускників.

 

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Вівторок, 18 травня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x