Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Поляки стали гірше ставитись до всіх іноземців

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 359
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

 

У Польщі регулярно проводять дослідження про ставлення поляків до інших національностей. Кілька досліджень показали, що, на жаль, впав рівень симпатії поляків до всіх іноземців. Зокрема, до українців.

Загальний рівень падіння симпатії поляків до всіх іноземців – близько 20% за останні 5 років. Зменшилось позитивне ставлення навіть до французів та англійців, яким найбільше симпатизували поляки. Це наслідок політики правлячої партії та її інформаційних кампаній. Українці в цьому полі потрапляють під тренд. Плюс історичні суперечки між Україною та Польщею щодо Волині, Бандери. Тему Волині в Польщі регулярно порушують як елемент політичної боротьби, щоб підняти рейтинги політиків.

За останні 5 років у Польщі суттєво зросла кількість злочинів на основі національної та расової нетерпимості. (Інцедент стався 28 червня 2020 року в 17:00 в центрі Легниця. Сімейна пара відпочивала в ресторані і говорила українською мовою. Повз ресторан проходили два поляки Коли вони почули українську мову, то стали ображати пару і агресивно себе поводили. Вони вигукували фразу «Польща для поляків, ідіть до себе», після чого накинулися на українців і побили їх. Варто  зазначити, що це не єдиний випадок расизму в Польщі по відношенню до українців. Так, нещодавно, в одному з міст Польщі, місцевий житель спробував увійти в приміщення магазину без захисної маски. Співробітник магазину, українець, зробив зауваження і попросив одягнути маску. У відповідь поляк вилаявся на хлопця згадавши його етнічну і расову приналежність, після чого вийшов з магазину. )

Особливо багато мови ненависті в інтернеті. Підігрівають ситуацію російські тролі. Але є багато прихильникі в крайніх правих поглядів серед поляків, які сидять в інтернеті й теж займаються цим тролінгом.

Тому добре подумайте перед тим, як поїхати за кордон на навчання чи роботу. Ніхто не знає, з якими життєвими труднощами, ви там зустрінетесь. Як писав В. ШЕРИМЕТА «Скрізь добре, а в дома найкраще, кажуть, стократ!».

 

 

 

 

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x