Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією
Можна звернути увагу, що готівковий ринок вже піддавався панічним настроям і багато обмінників ставили курс продажу в межах до 29,50 гривень, що є явною спекулятивною грою «на підвищення».
З урахуванням ажіотажу на міжбанку, вміло розігрітого спекулянтами — результат подальшого падіння курсу буде залежати від злагодженості роботи банків і фінкомпаній для погашення панічних настроїв в 10 областях, де введено воєнний стан і оперативності дій Нацбанку щодо своєчасних виходів на торги з інтервенціями.
Згідно відкритих джерел, за настроями щодо перспектив гривні не виключено, що найближчим часом за сприятливого розвитку подій для нацвалюти – стане можливим часткове повернення її до рівня середини листопада.
Хочеться нагадати, що запровадження воєнного стану в 10 прикордонних областях України не впливає на впровадження програми допомоги країні Міжнародним валютним фондом. Про що повідомляла прес-служба президента з посиланням на телефонну розмову Петра Порошенка і директора Фонду Крістін Лагард. Глава МВФ відзначила, що в організації мають намір і надалі сприяти реформам в Україні і підтримувати країну.
Крім того, у Міжнародному валютному Фонді вважають, що обсяг золотовалютних резервів в Україні, який зараз на рівні 18 млрд доларів, що добре, оскільки вони покривають три місяці майбутнього імпорту. Але оцінка така, що для України такий рівень резервів все ще є низьким. Він повинен складати приблизно 30 млрд доларів, - це не точна цифра. Тому, політика Національного банку України з купівлі валюти в резерви є правильною.
Тому хочеться задати собі питання, чи варто піддаватися на спекуляції та купляти долар по «30» даючи заробляти на собі спекулянтам, витрачаючи і так важко зароблені власні кошти. Також, не забуваймо, що панічні настрої вигідні та підігріваються «братською» росією.
Джерела: https://finance.i.ua/
https://minfin.com.ua/ua/2018/11/30/35822274/
https://minfin.com.ua/ua/2018/11/30/35821143/