Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Паніка, спекулятивна гра «на підвищення» та тверезий розум, що переможе?

Додано у в Наболіле
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 2055
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

Можна звернути увагу,  що готівковий ринок вже піддавався панічним настроям і багато обмінників ставили курс продажу в межах до 29,50 гривень, що є явною спекулятивною грою «на підвищення».

З урахуванням ажіотажу на міжбанку, вміло розігрітого спекулянтами — результат подальшого падіння курсу буде залежати від злагодженості роботи банків і фінкомпаній для погашення панічних настроїв в 10 областях, де введено воєнний стан і оперативності дій Нацбанку щодо своєчасних виходів на торги з інтервенціями.

Згідно відкритих джерел, за настроями щодо перспектив гривні не виключено, що найближчим часом за сприятливого розвитку подій для нацвалюти – стане можливим часткове повернення її до рівня середини листопада.

 1_20181203-131029_1.png

Хочеться нагадати, що запровадження воєнного стану в 10 прикордонних областях України не впливає на впровадження програми допомоги країні Міжнародним валютним фондом. Про що повідомляла прес-служба президента з посиланням на телефонну розмову Петра Порошенка і директора Фонду Крістін Лагард. Глава МВФ відзначила, що в організації мають намір і надалі сприяти реформам в Україні і підтримувати країну.

Крім того, у Міжнародному валютному Фонді вважають, що обсяг золотовалютних резервів в Україні, який зараз на рівні 18 млрд доларів, що добре, оскільки вони покривають три місяці майбутнього імпорту. Але оцінка така, що для України такий рівень резервів все ще є низьким. Він повинен складати приблизно 30 млрд доларів, - це не точна цифра. Тому, політика Національного банку України з купівлі валюти в резерви є правильною.

Тому хочеться задати собі питання, чи варто піддаватися на спекуляції та купляти долар по «30» даючи заробляти на собі спекулянтам, витрачаючи і так важко зароблені власні кошти. Також, не забуваймо, що панічні настрої вигідні та підігріваються «братською» росією.

 

Джерела: https://finance.i.ua/

https://minfin.com.ua/ua/2018/11/30/35822274/

https://minfin.com.ua/ua/2018/11/30/35821143/

0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість П'ятниця, 20 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x