Оля#admin

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Робити чи радити?

Додано у в Наболіле
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 3439
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

Йшла якось Алеєю Небесної Сотні та згадувала, як планували навести красу в Галичі, поробити гарні клумби, посадити красиві кущики. Та ось, мало того, що дізайнєри не вийшли з комунальників, засуха така як в Сахарі (судячи з того,  скільки рослин просто всохло за минуле літо, не таке вже й засушливе), то ще й люди підсобили - пів Алеї вже залишилось без самшиту і барбарису. Замість декоративних кущиків - декоративні ямки.

b2ap3_thumbnail_21.jpg

b2ap3_thumbnail_22.jpg

Складається враження, що не варто взагалі виділяти кошти на озеленення - а толку? Щороку частина коштів з бюджету йде, можна сказати "на вітер", і не тому, що десь відмиваються, неефективно використовуються (це, звісно, теж присутнє), а  через крадіжки "добропорядних" громадян.

Он на мості краса - минулого року виділили кошти на гірлянди, з котрих лампи стабільно крадуть. І навіть наша славна поліція ніяк не годна віднайти злодіїв, хоча вже і камери встановили і прізвище крадіїв сказали... А камери? Два роки поліціянти просили виділити кошти на камери, бо патрульні не в силі охопити все місто - машин мало, пального мало, людей мало (всього мало).

Встановили камери по місту, охопивши практично весь центр та Алею. Але, бідаки не годні ніяк доступ взяти - то крайнього відповідального не можуть знайти, то виявляється в поліції компа нема... І сміх і гріх.

Питання сміття взагалі піднімати мабуть даремно, оскільки, зважаючи на "силу-силенну" нових підписаних договорів (не знаю, чи хоч з два десятка нашкребеться), свідомість у людей не сильно виросла і сміття й надалі залишається головною окрасою берегів наших річок та мальовничих місцинок.

І от коли в голові вимальовуються якісь нові ідеї, проекти, то питання одразу виникає: а чи варто?

Бо згадується в першу чергу те, скільки народ порад дає у фейсбуці, у розмовах на вулицях, за столами, а скільки реально хоч щось зробили, скільки підтримало чиюсь ініціативу, не розкритикувавши ідею в зародку...

Ось тому іду і тішусь, що, слава Богу, паркан на стадіоні бетонний і фарба стійка, що частина дерев горобини все ж пережила засуху і поламані гілки і що бруківка покладена надійна, виколупати важко... а на місці вкрадених кущиків буде газон, бо наші люди ще не доросли до того, щоб просто так без охорони на вулиці росли красиві кущики. Та й, зрештою, комунальникам буде легше косити,  бо бідаки щоразу підкошували те, що не треба)))

Так що наступні проекти якщо й робитимемо, то такі, щоб їх максимально важко було понищити. Інакше просто шкода праці.

П.С.

Ці слова написала ще місяць чи два тому. Наразі ми таки впорядковуємо кусочок території на Зарічці і подали три проекти на гранти і плануємо ще масу всього. Є багато ідей, є вже набутий в процесі роботи досвід, але той перший запал і бажання вже десь далеко. Дякую усім, хто допомагав, долучався і допомагає досі! Ви і підтримуєте ще залишки бажання і сил до реалізації нових проектів!

0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість П'ятниця, 20 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x