Оля#admin

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Як не померти від рентгену в Галичі

Додано у в Наболіле
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 12138
 • 1 Коментар
 • Підписатися на цей запис

Почула випадково сьогодні історію про галицький рентген...

Після направлення на рентгенологічне обстеження жінка 3 години (з 9 до 12) прочекала у черзі під рентгенкабінетом. А коли підійшла її черга, виявилось, що такий вид рентгену (на суглоби) роблять лише в приміщенні старої лікарні. На запитання, чому ж вони не повісять хоча б оголошення, що не роблять такий вид дослідження, спеціаліст з рентгенкабінету відповіла, що потрібно було запитати. Але як запитати, коли до кабінету «кілометрова» черга і очікують хворі з травмами? До того ж, всі добре пам’ятають напис над дверями такого кабінету: «Без виклику не заходити»… Медпрацівниця ще додала щось на кшталт того, що «коли вони вже перевезуть той апарат», та спрямувала пацієнтку до старої лікарні.

До слова, апарат не перевезли через дороговартісність самого перевезення (фірма-підрядник оцінила процес перевезення у близько 1,5 млн грн, тоді як новий апарат коштує 2 млн).

b2ap3_thumbnail_0559.jpg

Ледь встигнувши у стару лікарню до обіду, жінка нарешті потрапила на процедуру. Від самого початку була насторожена і налякана, бо медпрацівник - молодий хлопчина - почав комусь дзвонити, питаючи, де включати... Нарешті, коли жінку поклали на стіл (до слова, крижаний), медпрацівник зайшов у комірчину, звідки включається машина, і апарат нарешті почав видавати відповідні звуки і рухатись. А рухався він вниз і, коли опустився впритул до жінки, вона зрозуміла, що апарат не зупиняється, тобто просто падає на неї! Хвора перелякалась, бо не могла втримати руками апарат і розуміла, що він її просто розчавлює. Машина тиснула далі, і пацієнтка почала кричати. На щастя, чоловік, який чекав під дверима, разом з медпрацівником змогли підняти апарат. Жінка отримала сильний стрес, у неї піднявся тиск. До хворого суглобу додались забої на ногах від процедури, головний біль, високий тиск та нервовий зрив…

Швидкою хвору доправили до відділення хірургії, де якимось дивом (!) прямо в палаті зробили рентген.

За словами жінки, лікар був здивований, що пацієнтку відправили в стару лікарню, адже жінка не лежача і рентген можна було робити і в новому кабінеті, оскільки апарат, який там є, це дозволяє.

Запитань дуже багато залишається. Адже на її місці могла б бути і дитина, котру апарат міг просто розчавити. Якщо використовується настільки стара техніка, то невже немає якихось технічних параметрів, коли її можна використовувати? Чи не варто направляти медсестер з пацієнтом на такого роду процедури? І, зрештою, чому жінці після такого випадку хоча б частково не надали безкоштовно ліки? Можна сказати, медперсоналу пощастило, що постраждала пацієнтка не має наміру звертатись до суду.

На жаль, жінка не зверталась і до керівництва лікарні, тому, можливо, дій на запобігання таким ситуаціям не буде. Усі ми говоримо, що хочемо змін, а для цього варто докласти трошки зусиль на написання скарги чи пропозиції.

P.S. А мені тиждень довелось таки полежати в хірургічному відділенні. Хочу подякувати лікарю Віблому Р. М. та медсестричкам, котрі за лічені дні буквально поклали мене на ноги. Слава Богу, на мене нічого не впало в лікарні)) Маю надію, що керівництво галицької лікарні зверне увагу на цей страшенно неприємний випадок і подібного більше не трапиться.

0

Коментарі

 • Гість
  Бабіїв Середа, 24 січня 2018

  Добрий вечір а в нас інша ситуація була 24січня моя свекруха зламала руку ми пішли в стару лікарню ми прийшли черга велика ми почекати пів години і почали замерзати там неопалюється і ми поїхали в нову лікарню там нас нормально прийняли ми пішли на рентген а там 30чоловік в черзі ми прийшли в 12.30а пішли на рентген в 15.30 і жінка з переломом скільки

  Відповісти Скасувати

Залиште свій коментар

Гість П'ятниця, 20 травня 2022

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x