Шаблоны Joomla 3 тут

Коронавірусна інфекція: вплив на спорт

COVID-19 - вірус, що викликав кризу практично у всіх сферах суспільства. Найбільш хвилюючими темами стали економіка і загальне безробіття. У скрутному становищі опинилися не тільки фахівці різних професій, а й люди, які роблять ставки на спорт.

Багато спортивних заходів 2020 року було скасовано, деякі перенесені на невизначений термін або проведені, але абсолютно без глядачів. Через важку ситуацію, викликану карантином, з'явилася нестабільність, яка не дозволяє постійно заробляти на спорті.

Події, які не відбулися внаслідок епідемії

Коронавірус випробував на міцність всі країни, але якщо медицина, безробіття та інші проблеми вирішувалися кожною країною самостійно, то спорт пов'язує воєдино всі країни. Рішення про перенесення або скасування зробити ставку на матч заходів вирішувалися спільно.

Чемпіонат Європа-2020

Чемпіонат планувався в червні-липні 2020 року. Але після безлічі відеоконференцій з президентами і генеральними секретарями національних асоціацій, Союз європейських футбольних асоціацій вирішив перенести захід на 2021 рік.

Олімпійські ігри 2020

Мабуть, найбільша подія, яке було перенесено через важку ситуацію з карантином. Олімпійські ігри повинні були пройти в Токіо. Перенесення Олімпійських ігор шокувало багатьох людей. Також це вплинуло і на утримання майбутнього заходу. Оскільки перенесення серйозно підірвало фінансування, адже велика частина коштів спрямована на медицину. Міжнародний олімпійський комітет вирішив, що ігри перенесуть на період з 23 липня на 8 серпня 2021 року. При цьому назвою все одно залишиться "Токіо 2020".

Паралімпійські ігри

Також була перенесена дата паралімпійських ігор. Нові терміни проведення призначені на період з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.

Втрати в автоспорті

Автогонщики нарівні з іншими спортсменами відчули згубний вплив COVID-19 на спортивну індустрію. Перенесені і скасовані етапи Формули-1. Організаторам довелося скасувати гран-прі Австралії в Мельбурні, а гран-прі Бахрейну, В'єтнаму і Китаю перенести на більш пізній період часу. Тільки 15 липня 2020 року Формула-1 відновила гонки на гоночній трасі Ред Булл Ринг в Австралії.

Як відбуваються змагання?

Нижче наведені заходи, що вживаються для боротьби з коронавірусом, при поновленні змагань:

1. Обмеження глядачів на 50% від попереднього обсягу

2. На деяких змаганнях повна відсутність глядачів: тільки спортсмени і судді

3. Обов'язкове використання всіма присутніми індивідуальних засобів захисту (медичні маски або респіратори, обробка шкіри антибактеріальним засобом, медичні рукавички)

4. Дотримання дистанції в півтора метра між людьми (продаж місць для вболівальників мінімум через 1 місце)

5. Учасники змагань та судді обов'язково здають тести на COVID-19 (тести повинні бути свіжими, не більш 7 днів)

6. Спостереження за власним станом і, по можливості, дотримання ізоляції після відвідування спортивних заходів.

У 2020 році постраждали всі види спорту. Скасування і перенесення спортивних заходів стали ударом не тільки для самих спортсменів, але і для мільярдів вболівальників. У важкий час карантину люди не могли відволіктися на улюблені спортивні заходи, що ще більше загострювало ситуацію. На жаль, незважаючи на фінансові та інші втрати, перенесення або скасування спортивних подій є єдиним вірним рішенням у даній ситуації.

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x