http://nachodki.ru/

Нові технології в стоматології

Сучасна стоматологія - це лікування зубів без болю, голлівудська посмішка за 1 прийом і імплантація за 1 день.

Ви знали, що подивитися на результат протезування можна ще до початку будь-яких маніпуляцій? А що вилікувати ясна навіть в запущених випадках можна без операцій і медикаментів?

Якщо ні, то огляд нових стоматологічних технологій, доступних жителям і гостям Києва вже сьогодні в мережі приватних клінік Люмідент, для вас.

Професійна мережу Люми-Дент - передова стоматологія, переможець конкурсу «Національний бренд 2020» в своїй ніші. Пацієнтам тут доступні всі послуги - діагностика на імпортних апаратах, лікування під седацією і уві сні, відбілювання зубів лазером і ультразвуком, проведення складних операцій під мікроскопом.

Топ-5 технологій, які застосовує стоматологія в 2021 році

Серед можливостей Lumident, про які розповідає не один позитивний відгук:

• плазмоліфтінг (лікування із застосуванням власної плазми крові пацієнта);

• сканування замість зліпків під імпланти, брекети, вініри (кожна клініка, яка обслуговує свій масив міста, працює зі сканером T-scan);

• кісткова пластика за допомогою власних тканин пацієнта;

• імплантація зубів за протоколом All-on-4 або All-on-6 (повне відновлення зубів за 1 прийом);

• озонування порожнини рота (знезаражує весь рот, складне розташування вогнища запалення тепер не проблема).

Що нового в ортодонтії

Хороший ортодонт поруч з будинком - це реальність, просто вибирайте адресу клініки Lumident і записуйтеся на прийом. За технологіями, які дозволяють виправити прикус швидко і без шкоди для зубів, не потрібно їхати в центр міста.

Персонал кабінетів, які обслуговують Позняки, Оболонь, Соломенку і інші житлові масиви, має все необхідне.

Тим, хто не хоче виправляти прикус брекетами, лікарі-стоматологи запропонують капи - трейнери. Їх потрібно використовувати довше, зате результат не гірше, ніж з брекет-системою. Останню, до речі, стоматологія продовжує розвивати:

• керамічні скоби підбираються в колір емалі і практично непомітні;

• сапфірові брекети так виблискують на сонці, що виглядають, як прикраса;

• лінгвальні системи (розташування на внутрішній стороні) взагалі не видно.

Протезування та імплантація

Протезування зубів в Lumident - це безболісний процес, який включає послуги цифрового моделювання посмішки. Клініка обладнана лабораторією, де виготовляються будь-які види протезів, включаючи вініри, під які не потрібно обточувати зуб.

Імплантація зубів - напрям, який стоматологія розвивала особливо активно протягом останнього десятиліття. У позитивну сторону змінилася ціна процедур (за рахунок автоматизації процесів та хірургічних шаблонів) і їх проведення для пацієнта.

Персонал Lumident пропонує послуги:
• одноетапну імплантацію (допомога людям, яким терміново потрібно відновити жувальні функції);
• відновлення щелепи за 1 раз на 4 або 6 опорних імплантів (в день, коли виконується видалення, на них відразу ставиться суцільний протез);
• відновлення об'єму кістки біоматеріалом пацієнта.

Дитяча стоматологія

Кожна стоматологічна клініка Люмідент (можна вибрати адресу поруч з роботою батьків або садком) оснащена системами седації і анестезії:

• дитина одягає зручну маску на носик, в яку подається «звеселяючий» газ - він заспокоює і розслабляє;

• лікування персонал проводить під знеболенням (в Lumident застосовується обладнання для комп'ютерної анестезії, з ним укол не відчувається);

• по завершенні маленький пацієнт отримує особистий комплімент - подарунок, а вдячні батьки залишають позитивний відгук.

Допомога будується на поступовому звикання дітей, сучасна стоматологія застосовує 3-етапну програму адаптації. На I зустрічі персонал знайомиться з малюком, грається, розповідає про те, що тут відбувається.

Другий прийом - профілактичний огляд, і тільки в III відвідування проводиться лікування зубів або їх видалення. У клініках Lumident надають будь-які послуги (діагностика, пломбування молочних зубів, протезування, виправлення прикусу), прийом - з перших років життя дитини.

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x