Бесплатные шаблоны Joomla

Як правильно вибрати диван?

Отже, як же правильно вибрати і купити диван для себе і своїх домочадців?

Для правильного вибору, насамперед, слід визначитися з видом дивана, адже кожен з них має свої особливості.

Які види диванів бувають

Види диванів: для вітальні та спальні, для кухні, передпокої, для офісу або дитячої.

Так само, в свою чергу, вони поділяються на лінійні (прямі) і кутові дивани. Визначитися, який точно потрібен саме вам, буде першим правильним кроком. Дивани для вітальні, як правило, розраховані для комфортного відпочинку сидячи, зрідка розкладаючись за потребою. Дивани для спальні: в цих моделях пріоритет комфорту і досконалості віддається зручному спальному місцю, виконуючи функції дивана-ліжка.

Який диван краще?

Всі дивани по своєму гарні і відповідають тим чи іншим потребам. Різниця лише в тому, що одні підходять до вітальні як гостьові варіанти, іноді розкладаючись, інші в спальню, де пріоритет віддається комфорту спального місця і надійності механізму трансформації. Підібрати собі якісний диван можна в магазині divan-max.ua

Інша відмінність - це можливість трансформації місця сну по центру кімнати, паралельно стіні і навпаки. Такі характеристики як колір і форми займають останнє місце. Для того, щоб визначитися, який купувати диван, досить відповісти на ці питання.

Зверніть увагу на механізм трансформації

Від виду механізму трансформації залежить подальша зручність і тривалість терміну експлуатації, також тип механізму визначає розташування спального місця уздовж стіни або, навпаки, по центру кімнати, в ніші або вузькій маленькій кімнатці. Як показує народна практика, досить часто один тип дивана використовується універсальним варіантом для всіх кімнат, в разі такої необхідності слід вибрати диван з механізмом нашого виробництва, вони більш надійні і «заточені» на часте використання.

Типи механізмів:

Механізм "книжка" - досить надійний і поширений механізм, зручний, простий у використанні, має в своєму розпорядженні місце сну по ширині дивана. Недоліки дивана-книжки - обов'язкова відстань до 20 см від стіни, де опускається спинка.

"Клік-кляк" - та ж книжка, доповнена проміжним положенням "напівлежачи", іноді дозволяє розслабитися, сидячи відкинувшись назад.

"Дельфін" - відноситься до викочування механізмам, друга половина спального місця легко викочується з-під сидіння, ніби виринаючи, приймає робоче положення. Досить надійний, але як щоденний варіант мало підходить через наявність стиків. В основному використовується в кутових диванах.

"Єврокнижка" - механізм, широко використовуваний в наших і європейських інтер'єрах, простий і надійний. Сидіння висувається вперед, на його місце лягає спинка. Дуже добре підходить для інтер'єрів з центральним плануванням зони відпочинку.

"Акордеон" - викочування розкладає спальне місце за принципом гармошки, викочуючи вперед. Вимагає значного місця для трансформації, але досить практичний і надійний. Підходить для щоденного використання.

"Пума" - сучасний вид механізму. Трансформується підняттям вгору сидіння, в процесі чого піднімається додаткова подушка. Міцність конструкції збільшується металевими рамками і пружинними змійками.

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x