Статьи и обзоры nachodki.ru

Плюси і мінуси інтернет кредитування

З моменту появи онлайн-кредитів у людей про них склалися двоякі думки. Одні вважають їх злом в чистому вигляді і намагаються обходити стороною. Інші ними періодично користуються і ставляться вельми позитивно. Мають рацію і ті, і інші. Такі кредити можуть як виручити в скрутну хвилину, так і привести до чималих зайвих витрат. Давайте розбиратися, коли не потрібно, а коли має сенс брати онлайн-кредит і як вибрати кращий.

Що таке онлайн-кредити

Це кредити, які видають мікрофінансові організації (МФО), перераховуючи гроші на банківські карти клієнтів. Відбувається це так. Клієнт на сайті МФО вказує суму і термін кредитування, реквізити свого паспорта, ІПН, банківської карти, електронну пошту, номер телефону і відправляє заявку на кредит. Компанія якийсь час (5-10 хвилин) її розглядає і, в разі схвалення, перераховує гроші на зазначену карту.

Як вибрати онлайн-кредит

В Україні працює більше сотні МФО, з яких активно кредитуванням займається пара десятків. У кожної компанії свої умови видачі позик. Щоб вибрати кращий варіант, доведеться або вивчити їх на сайті кожної компанії, або скористатися сервісом підбору таких позик. Наприклад, сервіс «Погашай»  дозволяє оформити кредит онлайн, порівнявши умови 23-х мікрофінансових компаній.

Плюси онлайн-кредитів

Це дорогі кредити, але вони можуть заощадити вам гроші, як би парадоксально це не звучало. Уявіть ситуацію. Ви хочете купити новий телевізор, з дня на день чекаєте зарплату, але побачили в магазині акційну знижку на відмінну модель. Напередодні «чорної п'ятниці» таке цілком можливо. Для її покупки вам не вистачає 3000 гривень. Такий же телевізор в інших магазинах коштує на 2000-2500 гривень дорожче. Якщо на 2-3 дні позичити відсутню суму у МФО, то доведеться заплатити 150-200 гривень. На тлі загальної економії така «жертва» цілком виправдана.

Онлайн-кредити можуть виручити в різних життєвих ситуаціях, коли гроші потрібні терміново і взяти їх більше ніде. Наприклад, купити ліки, квиток для термінової поїздки, перекрити короткий «касовий розрив» в домашньому бюджеті... МФО видають кредити набагато оперативніше банків. Клієнту не доведеться їхати у відділення, стояти в черзі до менеджера. До того ж вони не такі недовірливі і мало кому відмовляють. Іноді це робить їх гарною альтернативою банківським кредитам. Особливо якщо врахувати, що деякі компанії новим клієнтам перший кредит видають майже безкоштовно (під 0,01% річних).

Мінуси онлайн-кредитів

Мінус у них один, але дуже суттєвий - ціна. Це дійсно дорогі кредити. У перерахунку на річну, процентна ставка по ним може доходити до 700%. Тому їх можна брати тільки ненадовго і бажано невелику суму. І вже тим більше не варто їх «запускати». Прострочення обійдуться удвічі дорожче. Якщо потрібна сума більше 10 000 гривень на термін більше місяця, краще звернутися в банк. Там більше бюрократії, це буде довше, зате набагато дешевше.

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x