Интернет-магазин nachodki.ru

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Брехня Росії не припиняється

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 739
 • 2 коментарів
 • Підписатися на цей запис

Інформаційна війна не закінчилася і через шість років після анексії Криму. За цей час українцям вдалося зменшити довіру до російських ЗМІ та відучити людей від російських соціальних мереж. Проте кількість фальшивих повідомлень не зменшується, а навпаки зростає. Повідомлення складніші – сьогодні вже практично не поширюють жодні фото чи відео, йдеться здебільшого про текст, який змішує і справжню інформацію, і фейкову, завдяки чому виглядає достовірним.

Нещодавно на одній з сепарських сторінок у соцмережах з’явилася замітка російського журналіста Вадима Москаленко про те, що начебто під час усіх подій у 2014 році, не тільки жителі Криму, а й західної України, зокрема Прикарпаття, масово переходили на сторону РФ. Москаленко пише: «У Киева был план противостояния России в Крыму, однако в 2014 году помешало то, что не были вовремя отданы приказы, а также неправильное воспитание украинских военнослужащих. На тот момент вооруженные силы, если бы всё отвечало плану, который был отработан в декабре 2013 года по противодействию возможному захвату Крыма и других частей нашей Украины, всё было бы нормально и всё сложилось бы по-другому. И если бы в свое время в соответствии с тем планом были введены те части, которые нужны были, то, возможно, россияне бы отказались. Трудно сказать – возможно или невозможно, имеем то, что имеем, но мы должны учитывать те ошибки, тот провал, когда десятки тысяч военнослужащих вооруженных сил предали свою присягу.
Почему? Потому что, опять же, отсутствие национальной идеи и национальных ценностей, нормальной национальной идеологии привела к тому, что мы потеряли этих людей. Потому что, когда говорят, что там остались, только крымчане, то нет. Там очень много осталось тех, кто был непосредственно из Львова, Ивано-Франковска, из разных областей Украины остались там».

У статті ми бачимо наскільки автор суперечить думкам більшості своїх колег. Яким чином «бандеровцы, у которых в каждом огороде зарыт автомат» чи «западенцы, которые не терпят русских и за слово по-русски готовы убить» можуть масово переходити на сторону РФ? Це неможливо, адже на території Західної України знають, що все  те позитивне, яке приносить російська влада на українські землі, набагато менше від заподіяного «москалями» зла. Навпаки, жителі Прикарпаття і сусідніх областей демонструють, що, незважаючи на великі втрати, Україна продовжує боротьбу з агресором.

Отже, варта пам’ятати, що суверенітет і суб’єктність залежать не тільки від того, наскільки добре захищаються кордони країни. А й від того, чи здатна вона захищати свій культурний та інформаційний простір, тому не вірте росіянам і ретельно перевіряйте та аналізуйте всю ту інформацію, яку подають російські джерела.

Коментарі

Залиште свій коментар

Гість П'ятниця, 22 жовтня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x