Статьи и обзоры nachodki.ru

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Бунтуючий Антрацит, як камінь спотикання Пасічника

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 887
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

b2ap3_thumbnail__112942753_gettyimages-1145344352_20200706-150230_1.jpg

У місті Антрацит, що знаходиться під контролем терористичної організації «ЛНР», підняли бунт гірники шахти «Комсомольська», однієї з найбільших в Донбасі. Протест тривав від 5 червня. Під землею перебували 119 шахтарів. Робітники вимагали закриття численних копанок у "республіці", погашення заборгованості з зарплати та надання справного обладнання. Керівництво шахти не пустило автобуси, щоб третя зміна не приєдналася до страйку, але шахтарі змогли дістатися до шахти своїми силами. До 6 червня страйкували вже 150 людей.

7 червня навколо шахти з'явилася поліція, заблокувавши доступ до підприємства. Таким чином, шахтарі та їхні дружини перестали отримувати продукти і воду. Учасники протесту стверджували, що після початку страйку їм почали надходити погрози від керівництва підприємства і місцевих спецслужб, у тому числі складаються списки на звільнення.

Псевдо владі не допомогли навіть каральні міри зі сторони луганських чекістів т.зв. «МГБ ЛНР» та поліцаїв, які проводили масові арешти протестуючих, відключили в Антрациті Інтернет та мобільний зв’язку з метою повної ізоляції бунтуючого міста від зовнішнього світу під прикриттям «боротьби з коронавірусом».

 Про шахтарський бунт і його наслідки місцеве населення говорить пошепки, оскільки побоюється за своє життя та здоров’я.

Цікаво те, що про події в шахтарських містах неможливо було дізнатися з офіційних джерел. Усі ЗМІ, які висвітлювали дану подію, були повністю заблоковані на всій підконтрольній НЗФ частині Луганщини.

Бунт у лавах шахтарів, останніми днями отримав продовження під егідою так званих народних месників.

Так, після відправленого ватажку "ЛНР" Пасічнику відкритого листа з вимогою вирішити проблеми гірників, у відкритих джерелах було опубліковано інше звернення — від так званого "Комітету визволення Донбасу".

В цьому зверненні анонімні автори звертають увагу на катастрофічну ситуацію із заборгованістю по зарплаті шахтарям невизнаної "ЛНР" і тяжке становище тисяч сімей шахтарів, які живуть за межею бідності.

b2ap3_thumbnail_91413624_20200706-150241_1.jpg

Своєю чергою, обіцянки так званого керівництва "ЛНР" погасити борги перед шахтарями чотирьох охоплених страйком шахт, притягти до відповідальності винних у розкраданні коштів, а також припинити переслідування шахтарів і членів їхніх сімей виконані не були. У зв'язку з цим, так званий "Комітет визволення Донбасу" зажадав від Пасічника в найкоротші терміни оприлюднити через засоби масової інформації план вирішення кризи, що склалася. Якщо ж цього не буде зроблено, шахтарі продовжать страйк.

Бунтуючий Антрацит міцно застряг в горлі Пасічника, через що конкуренти із Луб’янки в московських кабінетах, зараз енергійно потирають руки очікуючи якнайшвидшого падіння з луганського престолу ставленика ФСБ. Ситуацію ускладнює передстрайковий стан на абсолютній більшості вугільних підприємств в ОРДЛО. Тобто навіть якщо "закатати в асфальт" весь Антрацит, вже завтра може прорвати практично в будь-якому шахтарському селищі, адже величезні борги по зарплатах та голодні шахтарські сім`ї – явище в окупації масштабне і повсюдне.

 

 

Джерела:

 • https://www.dsnews.ua/nedelya_v_ordlo/antratsit-v-gorle-kogda-kreml-razzhaluet-pasechnika-za-shahterskie-14062020100000
 • https://gordonua.com/ukr/news/war/-bastovavshie-v-okupovanomu-antratsiti-shahtari-pidnjalisja-na-poverhnju-1504357.html
 • https://www.pravda.com.ua/rus/news/2020/06/12/7255502/
 • https://www.bbc.com/ukrainian/blog-from-lugansk-53071910
 • https://glavcom.ua/news/na-okupovaniy-luganshchini-bunt-shahtariv-boyoviki-pochali-areshti-nezgodnih-686345.html
 • https://zik.ua/news/ludyna/pasichnyk_otrymav_anonimnyi_lyst_cherez_bunt_shakhtariv_v_lnr_972157
0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x