Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

"Галицька академія" відкриває свої двері для молодих Українців

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 162
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

У житті кожного школяра приходить момент, коли потрібно визначитися з майбутньою професією. Для того, щоб студентське життя наситити цікавими подіями, пригодами, корисними ситуаціями, потрібно правильно вибрати не тільки майбутню професію, а й вищий навчальний заклад.

Галицька Академія це сучасний конкурентоспроможний освітній та науково-дослідницький центр міжнародного рівня, потенціал якого впливає на розвиток регіону та формування людського капіталу.

Завдяки якості навчального процесу, висококваліфікованому кадровому потенціалу, сучасним методам освітньої діяльності, новим навчальним програмам Інститут менеджменту та економіки "Галицька Академія" залучає до себе на навчання кращих випускників шкіл та коледжів. Сьогодні Інститут менеджменту та економіки "Галицька Академія" - це: - 4500 студентів; - 109 докторів і кандидатів наук; - 11 комп'ютерних класів; - 9 спеціалізованих лабораторій; - 3 навчальні корпуси площею 21629м; - Військова кафедра; - Центр інформаційних технологій, об'єднує в мережі більше трьохсот комп'ютерів з доступом до Internet; - Культурно-мистецький центр (клуби "Порадниця", "Цікавих зустрічей", "Молода сім'я", спортивний клуб "Горицвіт", вокальний ансамбль "Візерунки", ансамбль народної музики, танцювальний колектив "Мілленіум", фольклорний колектив, команда КВК, студентський театр "Академія"); - Гуртожиток; - Кафе; - Спорткомплекс.

Галицька академія здійснює підготовку фахівців за наступними напрямами: облік і аудит, фінанси і кредит, економіка підприємства, маркетинг, менеджмент, екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, туризм - вступник здає сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з: - української мови та літератури; - географії. На напрями підготовки: комп'ютерна інженерія, програмна інженерія, радіоелектронні апарати - вступник здає сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з: - української мови та літератури; - математики. На напрям підготовки: документознавство та інформаційна діяльність - вступник здає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.

Порівняно з іншими ВНЗ країн ЄС, Галицька академія − унікальне культурно-освітнє явище, його наукову значущість високо оцінюють за кордоном. Це університет, що плекає під своїм крилом інтелектуальну, творчу та креативну  молодь, котра, попри усі перепони, має змогу належним чином розкрити свій науковий та особистісний потенціал. Тож навіщо їхати на навчання за кордон коли в нас є такий прикрасний вуз.

 

0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Вівторок, 21 вересня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x