Интернет-магазин nachodki.ru

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Один із кращих ВНЗ в Україні Івано-Франківський університет ім. Короля Данила Галицького

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 203
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

Університет Короля Данила  – один із небагатьох вишів України, який постійно вдосконалюється, запроваджує нові технології та прямує до європейського освітнього рівня. Навчальний процес в університеті адаптований до вимог сучасного ринку праці для забезпечення розвитку інноваційного мислення в молоді та майбутнього працевлаштування.
Основні принципи роботи університету спрямовані на відповідність стандартам вищих закладів освіти європейського рівня; високий професіоналізм професорсько-викладацького складу, належний рівень навчально-виховного процесу із залученням практикуючих фахівців; вивчення іноземних мов студентами; постійне зміцнення матеріально-технічної бази; динамічний розвиток ІТ технологій; відкриття нових спеціальностей, відповідно до вимог сучасного українського та європейського суспільства; сприяння участі студентів у грантових проектах та отримання ними іменних стипендій; міжнародне співробітництво з провідними навчальними закладами Європи; сприяння конкурентоспроможності випускників не лише на Прикарпатті, а й в Україні загалом та за її межами.

Навчально-виховний процес в університеті забезпечують понад 200 провідних науковців, серед яких 15 докторів наук.
ВНЗ має потужну науково-дослідну та матеріально-технічну бази. Результати наукових досліджень та творчі здобутки професорсько-викладацького складу знаходять своє відображення у наукових фахових виданнях університету – часописі «Університетські наукові записки» та «Науково-інформаційному віснику Університету Короля Данила», а також в газеті «Логос».

Основні принципи роботи університету спрямовані на: відповідність стандартам вищих закладів освіти європейського рівня; високий професіоналізм професорсько-викладацького складу та належний рівень навчально-виховного процесу; посилене вивчення іноземної мови студентами всіх напрямів підготовки; постійне зміцнення матеріально-технічної бази; динамічний розвиток ІТ технологій; систематичне відкриття нових спеціальностей, відповідно до вимог сучасного українського та європейського суспільства; сприяння участі студентів у грантових проектах та отримання ними іменних стипендій; пряме залучення практикуючих фахівців за кваліфікацією, з якої здійснюється підготовка студентів, до навчального процесу; міжнародне співробітництво університету з провідними навчальними закладами Європи; сприяння конкурентоспроможності випускників ВНЗ не лише на Прикарпатті, а й в Україні загалом та за її межами.

Чому молодь надає перевагу сааме університету Імені Короля Данила а не закордоним вузам?

Навчальний процес максимально адаптований до вимог сучасного ринку праці, випускники зможуть працевлаштуватись на хороші робочі місця.
Нові сучасні приміщення університету та просторі навчальні аудиторії обладнане сучасним мультимедійним обладнанням тазвуковою комп’ютерною технікою.Гнучка система оплати навчання в даному вищому навчальному закладі, дає можливість розтермінувати оплату.
В університеті постійно проводяться наукові конференції, виховні та розважальні заходи для студентів. Ви можете гарно провести час в новому спортзалі та зможете насолодитися чашечкою ароматної кави в новенькому  кафе. Унівеситет приділяє особливу увагу співпраці з роботодавцями стосовно стажування та подальшого працевлаштування випускників університету, а молоді креативні викладачі й викладачі-практики допоможуть розкрити ваш прихований потенціал. Тож виникає питання, розумне запитання. Для чого їхати на навчання в іншу країну, коли у рідній є не гірша, а може і значно краща альтернатива.

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Неділя, 13 червня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x