Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Що міг би дати нам, пересічним українцям, вступ до НАТО?

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 190
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис
Головна перевага членства в НАТО полягає у політичній здатності Альянсу забезпечувати мир в інтересах громадян, упереджувати конфлікти та знімати протиріччя шляхом компромісу, співробітництва і партнерства.

НАТО – це Європа
Європа – це добробут, соціальна захищеність, високі життєві стандарти, якісна медицина, освіта та екологія. Якщо ми дійсно прагнемо жити в Об'єднаній Європі з її економічними та соціальними перевагами, маємо усвідомити, що вступ до НАТО покращить перспективи вступу України до Європейського Союзу, а подальший вступ нашої держави до ЄС дозволить долучитися до європейських та світових економічних і фінансових структур, що підвищить соціальний захист громадянина відповідно до високих стандартів ЄС, а також надасть можливості українським громадянам здобути освіту в Європі та вільно подорожувати європейськими країнами без віз.

НАТО – це безпека
Безпека країни-члена НАТО – це не тільки безпека держави в цілому, а насамперед, безпека кожного її громадянина. НАТО – це колективне протистояння проявам міжнародного тероризму. Україна отримає гарантії безпеки та незалежності міжнародної спільноти. Набуття членства в НАТО, встановлення союзницьких відносин з державами-членами та збереження навічно добросусідських відносин з Росією найкраще відповідає національним інтересам України, оскільки це забезпечить стабільність нашій країні та безпеку українських громадян.
Вже нині, саме НАТО кілька років допомагає Україні вирішувати проблеми соціальної адаптації та перекваліфікації військовослужбовців, звільнених у запас. Альянс розвиває програми перепідготовки військовослужбовців, які допоможуть звільненим знайти пристойне місце у цивільному житті. Вступ до НАТО – це військова служба на контрактній основі, відмова від строкової служби, позбавлення армії такого ганебного явища, як дідівщина, шляхом базової підготовки військовослужбовців і виховання у них почуття гідності і гордості за професію.

НАТО – це "НІ" корупції
Рівень корупції у країнах-членах НАТО найнижчий у світі, а вступ нашої держави до Альянсу дозволить знизити рівень хабарництва до тих меж, що не перешкоджатимуть пересічному громадянину досягати своїх цілей, реалізовувати свої наміри у вільній демократичній Україні.
Зі вступом України в НАТО відбудеться оптимізація загальних витрат на оборону, що надасть змогу спрямувати зекономлені кошти на соціально-економічні потреби нашого суспільства, соціальні програми, підтримку малозабезпечених. У результаті вступу до НАТО Україна зміцнить свою територіальну цілісність, значно зменшаться зовнішньополітичні провокації проти України.

НАТО – це реформи в інтересах людей
Процес вступу держави до НАТО стимулює внутрішні політичні, економічні та соціальні реформи усіх сфер суспільного життя: від конституційних засад до комунальних тарифів, від системи оподаткування до гарантій прав людини.
Отже, вступ до НАТО – це реальні переваги для пересічного громадянина.
Підтримуй! Це амбітно, це по-європейські!
0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Вівторок, 21 вересня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x