Шаблоны для Joomla 3 здесь

#Starmam

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Перелік категорій цього блогу.
 • Теги
  Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Спільні блоги
  Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Знання ламають стіни

Додано у в Різне
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Переглядів: 2132
 • 0 коментарів
 • Підписатися на цей запис

І хоч я запізнилася за сімейних обставин, все одно ще раз наголошу про вагомість таких громадських організацій як "Інститут політичної освіти" (ІПО) і багатьох проектів, які вона реалізує, для України та побудови громадського суспільства у ній.

Мені та Тетяні Грибик поталанило потрапити минулого року до, так би мовити, студентських лав ІПО на курс «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності». З самого першого семінару все не просто перевернулося у голові, більше того, багато чого стало на свої місця, ми знайшли відправні точки – де шукати відповіді, як аналізувати та об’єктивно оцінювати такі процеси як децентралізація, електронне управління та взагалі, що то є місцеве самоврядування.

b2ap3_thumbnail_4.jpg

Нам завантажували мозок не сухим потоком інформації, а живим прикладом, розмішаним океаном законів. Адже одна справа коли ти намагаєшся прочитати та второпати хоч щось в новоспеченому чи в декількасотраз виправленому законі, або ж послухати на що звертати увагу, що є принциповим, що другорядним, побачити димку корупційної схеми та як це використовують на усіх рівнях місцевого самоврядування.

b2ap3_thumbnail_1_20160727-162021_1.jpg

З ІПО зникає страх перед кодексами, чиновниками зі «стажем». ІПО надає знання і щоби не казали скептики, вони неабияк допомагають у ситуаціях, коли ти відчуваєш, що намічується щось протизаконне. Після ІПО ми почали ризикувати і особисто я, наприклад, наважилася на свій перший грант і отримала його. Звичайно, нам ще вчитися і вчитися, гризти закони і правки, переробляти звернення та запити, лfмати голови над проектами рішень, але ми вже розрізняємо де «лапша», а де є документ, створений на законних підставах. Так, безпоcередньо мені, секретарю постійної земельної комісії при Галицькій міській раді неабияк як потрібні були лекції по земельному кодексу в перемішку з бюджетним, після котрих проводиш паралелі із своєю радою і усвідомлюєш як будувати подальшу свою роботу заради інтересів громади.

b2ap3_thumbnail_20160727-162048.jpg

Ми їдемо з ІПО закордон і дивимося, як будується місцеве самоврядування у країнах Євросоюзу, спілкуємося з депутатами та мерами усіх рівнів, нам звітують про криміногенну ситуацію головні поліціанти країни, тощо, і ми сидимо з широчезними очима з усвідомленням, що змінити країну можливо і абсолютно реально.

Варто окремо наголосити, що ІПО дарує людей, які стають друзями. Це як експерти, так і слухачі курсів. Кожен з нас має чимало запитань та прикладів, котрі ми за партою та вечорами обговорюємо, сперечаємося, записуємо. ІПО навчив розуміти, що кожна партія має чимало прекрасних людей, котрі у силу своїх можливостей та знань щоденно намагаються змінювати нашу країну до кращого.

Про внесок ІПО у моє життя можна говорити довго, але я б хотіла просто висловити щиру вдячність Богу та усім організаторам за те, що ми будь-коли можемо написати вам листа із сотнею запитань і ви відповісте, за те, що можемо спитати у будь-кого з учасників та експертів поради і ці люди радісно відгукнуться, за море підручників і знання, за наданий вектор і віру у сили кожного громадянина України!

0

Коментарі

 • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість Субота, 23 жовтня 2021

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x