Патріот

Запрошуємо усіх любителів писати, ділитись своїми враженнями, думками, новинами, цікавою інформацією

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти усі публікації блогу на сайті.
  • Категорії
    Категорії Перелік категорій цього блогу.
  • Теги
    Теги Перелік тегів, котрі були використані у блозі.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Спільні блоги
    Спільні блоги Знайдіть свої улюблені блоги.
  • Увійти
    Увійти Форма входу

КОРОНАВІРУС: як не панікувати і зберігати спокій

Додано у в Різне
  • Розмір шрифту: Більше Менше
  • Переглядів: 1088
  • 0 коментарів
  • Підписатися на цей запис

Сьогодні мозок більшості з нас налаштований на інформацію «а що там з коронавірусом?». Ми регулярно моніторимо новини, відстежуємо статистику, обмінюємося думками в соціальних мережах. Через пандемію коронавірусу багатьох людей охоплює паніка та страх заразитися COVID-19.  Ситуація, викликана пандемією коронавірусу, дійсно тривожна. Залишатися байдужим непросто. Та лише від нас залежить, як саме реагувати на це: мати холодну голову й зберігати спокій чи впадати в паніку.

  Чи вирішить остання проблему? Не думаю. А от психіка, ймовірно, постраждає. І можливість тверезо оцінювати ситуацію, оперативно ухвалювати рішення в критичні моменти знизиться.

  Із конкретних дієвих порад зменшення напруги, максимально організувати собі та близьким безпеку. А саме: мити та дезинфікувати руки, мінімізувати контакти з людьми, використовувати маски у місцях великого скупчення людей. Якщо з'являються симптоми хвороби, одразу звертатися до лікаря. Маючи в голові чіткий план дій, мозок заспокоюється та напруга спадає.

​​   На думку психологів, найбільше до паніки схильні люди, які звикли все контролювати, мають великий страх смерті чи страх залишитися наодинці. У мирний час ці переживання витісняються чимось іншим, а під час критичних ситуацій вилазять назовні. 

   Паніка заразна і краще її уникати. Як? Насамперед, брати інформацію про перебіг коронавірусу лише з перевірених офіційних джерел (Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я тощо), звести сприйняття такої інформації до мінімуму (читати новини лише один-два рази на день), ознайомлювати з іншими корисними та позитивними новинами.​

   Як кажуть, якщо не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Обставини завжди можуть бути різними та складними, важливо, як ми на них реагуємо. Ми всі боїмося втратити роботу, залишитися без грошей, не дай Боже, заразитися коронавірусом. Але від цих переживань легше не тільки не стає, а ще й погіршується самопочуття. Майбутнього не знає ніхто! Так чому через нього потрібно переживати, прокручуючи в голові найгірші варіанти. 

   До речі, одна з цікавих технік для зменшення тривоги, це якраз уявити з найменшими деталями та прокрутити в голові найгірший сценарій розвитку події. Довести ситуацію навіть до абсурду. І зрозуміти, що станеться. Тепер ви морально готові до найгіршого. А це лякає нас навіть менше, ніж невизначеність.

  Вченими доведено, що в середньому 80% наших думок – негативні. Тільки уявіть, люди не тільки зараз, а завжди живуть у власних негативних думках. У саме думки – відображення нашого життя. Як думаємо, так і живемо! Чи замислювалися ви коли-небудь, що думати позитивно набагато складніше, ніж про негатив. Це потребує зусиль та практики. Всі знають, як вони не хочуть жити, а як саме прагнуть, насправді мало хто замислюється.

Саме зараз на нас чекає найбільша перевірка на свідоме мислення та ставлення до життя.

Живіть свідомо та мисліть позитивно! Всім здоров'я!

Коментарі

  • Коментарів немає. Залиште першим свій коментар

Залиште свій коментар

Гість П'ятниця, 29 березня 2024

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x