Неділя, 18 лютого 2018 12:41

Передчасно нас покинув Ярослав Поташник

Rate this item
(0 votes)

Сьогодні Галич та Прикарпаття втратили людину, яка творила та пов’язувала своє життя з цим краєм. На 59-му році життя залишив цей світ Ярослав Поташник.

Останні роки Ярослав працював в НЗ "Давній Галич" і саме його вустами озвучувалися виставки в картинній галереї. Бадьорий та натхненний, завжди сповнений ідей та планів, пан Ярослав долучався до ініціатив, які були спрямовані на розвиток Галича та його популяризації у світі. Його досягнення та вклад варті окремого видання.

Важко сьогодні описати величину втрати для кожного галичанина.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким.

Для адміністраторів "Галич давній сучасний" Ярослав був колегою по раді та журналістиці, з організації заходів та їх проведенні. Ми були товаришами і це наша втрата також. Спочивай з миром, друже!

Ярослав Поташник народися 2 серпня 1959 року. У 1987 році закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука за фахом "Режисура". Працював викладачем Калуського культурно-освітнього училища, завідувачем відділу культури Калуського міськвиконкому, директором науково-методичного центру культури Прикарпаття, заступником директора Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка, начальником відділу з питань внутрішньої політики апарату Галицької райдержадміністрації.

Кабінетну роботу пов’язував з журналістикою в редакціях Калуського телебачення, телерадіокомпанії "РАІ" та газети "Галицьке слово".

Член Спілки театральних діячів. У творчому доробку — десятки театральних ролей, телевізійні та радіопрограми, публіцистичні матеріали, історичні нариси, статті.

З 2012 року – завідувач Музею караїмської історії і культури Національного заповідника "Давній Галич".

З жовтня 2013 року — провідний редактор інформаційно-видавничого відділу.

З липня 2014 року — завідувач науково-освітнього відділу.

Похорон відбудеться завтра, 19 лютого, о 12.000 в с. Залуква.

Прочитано 2961 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x