Субота, 13 серпня 2016 13:37

Галичан-азовців нагородили відзнаками «За виконання бойового завдання»

Rate this item
(0 votes)

Двох бійців-добровольців з артилерійського дивізіону полку АЗОВ Івана Вітовського та Володимира Свістельницького разом з їхніми побратимами 5 серпня на полігоні у селі Старе нагороджували військовими відзнаками «За виконання бойового завдання» трьох ступенів. 

Вітав добровольців засновник полку АЗОВ Андрій Білецький за проявлену ними мужність та героїзм під час виконання бойових задач із 122 гармат Д-30 в обороні селища Широкіне з 28.03.2015 по 23.07.2015, завдяки чому до сьогодні зберігається незалежність, суверенітет та територіальна цілісність нашої Україні під час українсько-російської війни. Так-так, саме українсько-російської війни, якщо хтось забувся про те, що щоднини нас захищають тисячі мужніх бійців. 

«Боги війни» - саме так називають відчайдушних артилеристів як вороги, так і ми. Бо саме їхня запекла  боротьба, досконала робота та потужна сила повертали історію у бік перемоги України над окупантом.

Ми звернулися до Пако за коментарем, але він скромно ухилився від розповіді. Знаючи наших добровольців, ми не здивувалися, оскільки вони є чоловіками справ, а не розмов. Їхня звитяга, відданість державі та те, що добровольцями пішли захищати рідний дім, краще аніж будь-які слова демонструють їхній стосунок до цієї війни та Батьківщини.

Слава Україні! Героям Слава!

Прочитано 1876 раз
Більше у цій категорії: « В останню дорогу Фото дня »

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x