Понеділок, 25 січня 2016 13:22

Галичанин у "Повстанській Абетці"

Rate this item
(2 votes)

Фото галичанина-добровольця полку «Азов» Артура Галицького потрапило до благодійного, культурного проекту «Повстанська Абетка» Поліни Мороз.

Галичанин

Очима 23-х художників відтворені події Революційної зими на сторінках Абетки. Даний проект покликаний зберегти пам'ять про сучасні події в історії України, а тому до кожної літери створені малюнки на тему «Майдан».

Відтак наш галичанин разом із своїми побратимами «ілюструватиме» літеру З та слово «захоплення» та нагадуватиме українцям про хвилю захоплень державних будівель країною.

Доброволець згадав події на фото: "Я разом із побратимами під час подій Революції Гідності відпочиваємо в залі Українського дому після його захоплення та звільнення від псів режиму. Я опираюсь на щит із надписом "Батя, я стараюсь"".

Усі кошти, отримані з продажу книжки "Повстанська Абетка", будуть передані на допомогу дітям, котрі втратили своїх батьків під час кривавих подій на Майдані. 

 

Прочитано 1999 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x