Субота, 09 січня 2016 02:21

Дорогі галичани!

Rate this item
(8 votes)

Наша маленька команда відчайдухів вирішила створити сайт журнально-газетного формату для кожного з нас, жителів Галицького району, та усіх, кому цікаво дізнатися «а що ж там у галичан».

Нас абсолютно не влаштовує інформаційний вакуум, який утворився протягом останніх років у нашому краї. Справжній зв'язок громадян з владою, засобами масової інформації, один з одним практично втратився. А це, на нашу думку, не може мати місця у районі, де центром є Галич.

Звичайно, наше місто не вражає чисельністю населення і через це, можливо, українці дещо забули про його величну історію, архітектурну спадщину, культуру та традиції. Але ж галичанам є чим пишатися, є що розповісти і продемонструвати!

Про Галич можна розповідати довгі стандартні лекції, зробити декілька фото на пам'ять і поїхати, так і не зрозумівши, що ж такого цінного у ньому є. А найціннішим у ньому є галичани - корінні і занесені вітрами долі сюди. Серед них є чимало видатних для краю та держави особистостей, які несли, несуть та ще нестимуть в собі всю ту велич і своєрідність Галича.

Тому ми поставили собі за мету відмовитися від безцільного потоку новин, копіювань соціальних сторінок чи посилань, абсолютно беззмістовних речень, які забруднюють мозок. Ми хочемо разом з вами відкривати місто і цілий район з усіма недоліками та чарівностями.

За принцип проголосили ми собі - відкрити правду про наше життя, якою б вона не була чорною чи білою. Час вимагає правди у чистому вигляді подобається нам це чи ні. А це можливо здійснити тільки якщо ти вільний і маєш доступ до інформації.

Отже, любий галичанин, почнемо!

Та для початку дозвольте привітати вас з Різдвом Христовим! Побажати здійснення спільного всеукраїнського бажання – Перемоги та повернення мирного неба нашій країні! Ми знаємо, де б ви не були сьогодні: вдома за родинним щирим столом, чи за тисячі кілометрів в інших країнах, чи на фронтовій межі , завше пам’ятаєте, хто ви є і що у вашому серці є місце лиш одній Соборній й Самостійній Україні! Бережімо один одного та наш спільний дім заради дітей!

З Різдвом Христовим! З повагою, адміністрація сайту.