Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину.

У Галичі продовжують дезинфікувати під′їзди.

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви закликає до участі та молитовної підтримки ГОДИНИ ЗЕМЛІ – найбільшої всесвітньої екологічної акції, яка щорічно відбувається ввечері останньої суботи березня (у 2020 році – 28 березня, 20:30 до 21:30).

 5 березня мешканці району мали можливість послухати презентацію та записатися на навчання у Школу лідерів.

Знову стартує найунікальніший проект за останні 25 років - Школа лідерів-2020: тільки гра і мандри! Вже завтра о 15.00 у Візит-центрі пройде презентація проєкту!

Почався конкурс спільних українсько-австрійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки, про що оголосили 2 березня МОН України, Федеральне Міністерство науки, досліджень і економіки Республіки Австрія та Австрійське Агентство міжнародного співробітництва в галузі освіти та досліджень.

Завтра, 1 березня 2020 року, відбудеться звіт музичної школи!

Стартує 4 сезон соціального конкурсу "Школа має талант". Галич відвідають 5 березня.

Стартує друга частина навчанння у "Школі молодого депутата ОТГ".

23 лютого 2020 року о 15.00 в будинку культури "Прометей" м. Бурштин відбудеться вистава "Андрей", присвячена 155-річчю від дня народження Андрея Шептицького.

23 лютого 2020 року в приміщенні будинку культури с. Залуква відбудеться прем’єра релігійної драми Юрія Тиса "Не плач, Рахиле" у постановці НА драматичного колективу с. Залуква.

20 лютого 2020 року о 14.30 біля банера Героям Небесної Сотні в м. Галичі священики різних конфесій відправлять панахиду за загиблими, пізніше відбудеться покладання квітів.

До уваги галичан! 20 лютого 2020 року в Галицькій центральній бібліотеці відбудеться ІХ районний конкурс художнього читання "Рідна мова - диво калинове".

Напередодні Дня закоханих, 13 лютого, відбудеться подія, яка не залишить вас байдужими.

16 лютого в Галичі співатиме народний артист України Богдан Сташків.

В Україні стартував всеукраїнський проект "Озеленення України" у рамках глобальної ініціативи з висадження дерев.

12 лютого 2020 року управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар для осіб, діяльність яких безпосередньо пов'язана з роздрібною торгівлею пестицидами і агрохімікатами, насінням та садивним матеріалом.