Бесплатные шаблоны Joomla
Четвер, 30 листопада 2017 17:48

У Більшівцях відбудеться Форум молодих поляків

Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську втретє організує Форум молодих поляків. Проект скерований до молодих лідерів польських середовищ, організацій, що діють в Україні.

Організатори глибоко переконані, що робота з молоддю має стати одним із пріоритетних напрямків діяльності польських організацій в Україні. Тільки так можна зберегти і передати наступним поколінням поляків безцінний досвід і напрацювання польських організацій та їх лідерів, які діють в Україні.

У 2017 році організатори форуму запрошують учасників до рефлексії над тим, чим є спільнота та цінність спільної справи. У добре діючій спільноті дуже потрібними є різні компетенції та здібності практичного виміру. Кількість думок та нових ідей у поєднанні з талантами характеризує передусім молоде покоління. Однак молоді без старших у спільноті як серце без голови. Саме від старшого покоління залежить напрямок розвитку молоді. Здорова спільнота окрім практичних компетенцій потребує поглибленої рефлексії старших осіб, які мають досвіт життя у тій спільноті.

Форум молодих поляків відбудеться 5-9 грудня 2017 року у смт Більшівці Галицького району. До участі у Форум запрошують лідерів та членів польських середовищ, громадсько-культурних організацій віком 17-35 років, які мають польське походження та вільно розмовляють польською мовою.

Заявки можна надсилати до 30 листопада 2017 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Організаційні питання можна скеровувати за номерами телефонів: +38 067 197 17 96 (Київстар), або +38 066 800 20 93 (Vadofone) від вівторка до суботи, 10:00-19:00 год.

Джерело: Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську

Прочитано 1242 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x