Четвер, 28 грудня 2017 13:52

Різдвяний конкурс від Екобюро УГКЦ

Кожного року, в очікуванні Новорічних свят та Різдва Христового, мабуть, кожен від найменшого до найстаршого, від багатого до бідного намагається сам належно приготуватись до святкування і відповідно прикрасити своє помешкання. І саме в цей особливий час приготування кожен на свій спосіб намагається створити відповідну атмосферу свята, щоби все навкруги нагадувало про те, що очікуємо на щось незвичайне, таємниче та прекрасне.

Приготування до Різдва – це особливий, трепетний час, в якому Господь залишає нам простір для того, щоби ми "власними руками" приготували місце для Його приходу в наші серця та сім’ї, в наші домівки, храми та місця нашого перебування.

Однак, на превеликий жаль, дуже багато з тих, хто носить високий статус християнина, чи то через невідання, чи під шаленим тиском споживацького суспільства в часі приготування і святкування Різдва роблять вчинки, які суперечать вірі в Бога як Творця і Спасителя. До таких вчинків слід віднести вирубування живих ялинок, які невиправдано приносяться в жертву на дуже короткий час.

Саме тому, вже другий рік поспіль, напередодні Різдвяних та новорічних свят, Бюро УГКЦ з питань екології проводить фотоконкурс під назвою "Різдвяне дерево крізь об’єктив віри", який має за мету допомогти християнам правдивіше подивитись на Різдво, як на свято радості, в якому бере участь ціле Боже створіння, включно з природою. Цей конкурс покликаний сприяти популяризації в українському суспільстві Різдвяних свят без шкоди для довкілля.

Умови конкурсу:

    Власноручно, креативно та в стилі "еко" прикрасити справді живе (незрубане!) деревце – головна умова!!!

    Зробити фото деревця (БЕЗ УЧАСНИКІВ ПРИКРАШАННЯ!!!) і відправити на адресу Екобюро УГКЦ.

    Мають бути чітко вказані:

а) назва фотографії;

б) ім’я, прізвище;

в) вік і вид діяльності учасника (учням вказати школу і клас);

г) адреса;

д) телефон та email.

    Приймаються виключно авторські фотографії живого деревця (див. пункт 1).

    Роботи слід надіслати до 18 січня 2018 року Божого на поштову чи електронну адресу Бюро УГКЦ з питань екології з приміткою "Різдвяний фотоконкурс": Бюро УГКЦ з питань екології, вул. Гарбарська 22, 76019, м. Івано-Франківськ. E-Mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Переможець конкурсу отримає можливість проведення відпочинку під час одного з вікендів на гірськолижному курорті "Буковель" (на дві особи проживання + абонемент на гірськолижний підйомник та, при необхідності, лижна школа).

    Нагородою за друге місце буде дводенний абонемент на катання на гірськолижному курорті "Буковель".

    За третє місце – денний абонемент на "Буковель".

Кращі фотографії будуть розміщені на сайті Екобюро.

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Прочитано 677 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla