Завтра, 8 лютого, о 17 годині у Районному народному домі народний депутат та ініціатор проекту Микола Томенко представить обіцяний згідно умов конкурсу фільм про Галич. Що ж, чекаємо з нетерпінням та запрошуємо галичан на презентацію!

Нагадаємо, що Галич увійшов до сімки кращих історичних міст та містечок.






