П'ятниця, 04 травня 2018 07:37

У Галичі відбудеться фестиваль «Дністер – перлина заповідних територій»

26 травня 2018 року в м. Галичі в рамках відзначення Міжнародного дня Дністра відбудеться еко-туристичний фестиваль «Дністер – перлина заповідних територій».

Захід відбудеться за підтримки ОБСЄ за участю делегацій з Молдови та Польщі, представників національних природних парків, які знаходяться в басейні р. Дністер.

Ідея відзначення Міжнародного дня Дністра в Україні полягає в тому, щоб нагадати всім мешканцям басейну про культурну та природну цінність унікальної річки, про традиції корінних мешканців виявляти турботу та бути відповідальним за природне багатство Дністра.

На робочій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Микола Попович, обговорено план заходів, які заплановано провести у цей день.

Зокрема, відбудеться презентація діяльності запрошених НПП, екологічна акція «Дністер – жива ріка» (запуск малька риби), пленер художників «Дністрові краєвиди», демонстрація фотовітрини «Світлини рідного Дністра», а також тематичні вікторини, флешмоби, богатирські ігри та різножанрова розважальна програма.

Прочитано 2981 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар