Четвер, 21 червня 2018 23:33

На еко-етнофестиваль "ГАЛИЧfest" завітає гурт "КораЛЛі"

23 червня у Галич на еко-етнофестиваль "ГАЛИЧfest" завітає івано-франківський гурт "КораЛЛі".

"КораЛЛі" – команда, яка є постійним учасником українських і закордонних фестивалів та заходів. Особливу увагу під час сценічного рок-перфоменсу гурту привертають традиційні карпатські інструменти, що використовуються музикантами: сопілка, дримба та справжня карпатська трембіта. Вони і надають команді неабиякої концертної видовищності і впізнаваності, які вже неодноразово побачила та відчула публіка Європи (Німеччина, Чехія, Польща) і далекої Японії.

З часу заснування і до зараз "багато води перетекло", але свій стиль хлопці продовжують називати Рок-Вар’яте. Визначення цілком відповідає дійсності – бо за настроєм і текстовим наповненням це близько до панку, але свого – карпатського, вар’ятського. Звичайно, можна тут знайти і ще купу домішок, якими добряче приправлено музику – від фольку, мабуть, до гіп-гопу – та це вже не так суттєво. Головне – запальна, просто забійна енергія, з якою "КораЛЛі" роблять свою справу. Така енергійність надихає і добряче заряджає.

Важливо, що зараз Рок-Вар'яте "КораЛЛі" – явище музичне, мистецьке та світоглядне. Своєрідна філософська позиція, яка згуртовує людей відразу і надовго. У цьому не останню роль відіграють експерименти із карпатським дужим символом – трембітою. Зрештою він (символ) чи то вона (бо трембіта) підкреслює усі "КораЛЛівські" починання та розставляє стильові акценти.

Тож завітайте 23 червня на фестиваль, котрий відбудеться на лівому березі Дністра поряд з стадіоном "Колос", та відпочивайте драйвово під вар’ятську "КораЛЛівську" музику!

Прочитано 619 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla