Четвер, 15 листопада 2018 10:10

Стартував новий сезон освітнього проекту «Відкривай Україну»

«Відкривай Україну» - це один з найбільших освітніх проектів для підлітків, що навчає їх втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Місія даного проекту: формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді!

Ціль проекту: сприяти розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проектів.

«Відкривай Україну» - це проект, який вже сколихнув понад 200 українських міст та розширив можливості самореалізації для 13000 українських підлітків.

У новому сезоні учасників проекту та їх наставників чекає ще більше приємних сюрпризів, програмних заходів, масштабних подій та навчальних програм.

До участі у найбільшому гейміфікованому освітньому проекті «Відкривай Україну» запрошуються школярі 7-11 класів.

Реєстрація команд триває до 25 листопада 2018 року на сайті www.vidkruvai.com.ua

Проект передбачає, що учні з 7 до 11 класу формують команду та обирають собі вчителя серед шкільного складу. Разом вони спершу утворюють та реалізують суспільно важливий проект шкільного рівня, надалі – міський проект.

До проекту в минулих сезонах вже долучилися понад 13 тис. школярів, які реалізували понад 300 проектів суспільно-корисного значення.

Проект здійснюється у декілька етапів:

І ЕТАП – командоутворюючий  –  підлітки аналізують проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проекту на рівні школи.

II ЕТАП –  проектний –  командна робота над розробкою презентаційного проекту за одним із двох напрямів: культурний та соціальний. Ті, хто перейшов до ІІ етапу, досліджують проблематику міста шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект відповідно до виявленої суспільної проблеми. Реалізація проекту відбувається за підказками розробленого алгоритму.

ІІІ ЕТАП – регіональний півфінал –  визначення регіональних переможців. Регіональні півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно; на конкурсній основі експертне журі обирає один проект – переможця соціального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі в м. Києві.

ІV ЕТАП – фінал – визначення переможців проекту "Відкривай Україну".

Увесь навчальний процес проходить через гейміфіковану онлайн-платформу www.vidkruvai.com.ua

Стань супергероєм - зміни своє місто!

Прочитано 817 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x