nachodki.ru интернет-магазин
Вівторок, 12 лютого 2019 16:38

У Галичі пройде вечір-спомин про війну в Афганістані

15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану.

З цього приводу в м. Галич планується ряд заходів. Зокрема об 11.30 - біля пам'ятника воїнам-афганцям відбудеться панахида.

А о 13.00 в Районному народному домі розпочнеться вечір спомин "Афганістан - мого серця біль".

Організатори запрошують усіх бажаючих.

Довідково: Війна в Афганістані — повномасштабна збройна агресія Радянського Союзу проти суверенного Афганістану під приводом боротьби з моджахедами, у якому брали участь урядові війська Афганістану і Радянського Союзу проти повстанських груп моджахедів. Розпочалась у грудні 1979 року нападом спецпідрозділів КДБ СРСР на президентський палац у Кабулі і вбивством президента країни Хафізулли Аміна і його оточення та введенням у країну «обмеженого контингенту» Радянської Армії. Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.

Прочитано 610 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x