Четвер, 11 липня 2019 21:57

«Дністер: 1362 км прибутків»

18-19 липня у Трускавці відбудеться Міжнародний туристичний бізнес-форум «Дністер: 1362 км прибутків».

Даний форум стане майданчиком для обговорення найгостріших питань щодо розвитку рекреаційно-оздоровчого та річкового туризму в басейні Дністра. 

Захід організований за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми Європейського Союзу EU4Business. На подію запрошують представників малого та середнього бізнесу, що будують свою справу у сфері медичного, оздоровчого, рекреаційного та спортивного туризму.

Під час двох днів форуму будуть обговорені актуальні теми про розвиток туризму на річках у Європі та Україні, способи залучення інвестицій у свою справу, комплексний маркетинговий та інноваційний підхід до залучення туристів.

Участь у заході візьмуть спікери з України та з-за кордону — Чилла Мезоші, Генеральний секретар Європейської асоціації SPA (ESPA); Констянтин Мунтяну, президент Румунської бальнеологічної асоціації, Доктор біології, Член Асоціації туристичного маркетингу Румунії; Микола Кміть, голова ради директорів агрохолдингу «МУККО»; Іоанна Маріан, засновниця онлайн-платформи для SPA-курортів Румунії, амбасадор Global Wellness Day, членкиня Трансильванського регіонального бальнеологічного кластера; Василь Комішак, генеральний директор туристичного комплексу «Теплі води»; Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks; Тетяна Цимбала, операційний директор Edem Resort; Антон Мільчевич, керівник агротуристичного кластера «ГорбоГори», та багато інших.

В рамках форуму відбудеться презентація дослідження стану та перспективи розвитку річкового туризму в Україні. Зацікавлені бізнеси матимуть змогу представити свої компанії під час сесії бліц презентацій в межах форуму, для налагодження контактів та нетворкінгу із заінтересованими сторонами.

З детальнішою програмою форуму можна ознайомитися на сайті dnister.biz.ua

Прочитано 331 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар