Статьи и обзоры nachodki.ru
Вівторок, 04 лютого 2020 00:02

Борис Крамер відвідає галичан

Незабаром галичани матимуть змогу зустрітись з видатним прикарпатським письменником Борисом Крамером.

Так, 18 лютого 2020 року у читальному залі Галицької центральної бібліотеки відбудеться зустріч з Борисом Крамером (Василем Добрянським). Усі шанувальники письменника матимуть змогу поспілкуватись з ним та познайомитись з новими книгами "Коронація слова" та "Зламані сходи".

Довідково: 

Василь Добрянський — український письменник, журналіст та політичний діяч, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України. Освіту здобув на факультеті журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Працював у газетах Кіровоградщини та Івано-Франківщини, в тому числі редактором Богородчанської районної газети «Слово народу». Протягом червня 2002-травня 2010 працював на посаді головного редактора газети «Західний кур'єр» Івано-Франківської міської ради. У червні 2010 року був призначений першим заступником голови Богородчанської райдержадміністрації. Нині пенсіонер. Є ініціатором і одним із засновників та першим головним редактором літературно-художнього журналу «Перевал»), який виходить з 1991 року.

Прочитано 666 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x