Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Субота, 08 лютого 2020 19:24

Семінар про безпечне розповсюдження агрохімікатів

12 лютого 2020 року управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар для осіб, діяльність яких безпосередньо пов'язана з роздрібною торгівлею пестицидами і агрохімікатами, насінням та садивним матеріалом.

Основні питання, що будуть розглядатися в рамках семінару:

Здійснення заходів Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо реалізації Програми Уряду в частині 7.2. (безпечні товари та послуги) щодо недопущення реалізації фальсифікованих засобів захисту рослин та насіння.

Презентація про проблеми безпеки та наслідки застосування фальсифікованих засобів захисту рослин.

Ознайомлення з наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від 04.02.2020 р. №142 «Про проведення моніторингу в сфері насінництва та розсадництва».Порядок проведення державного нагляду (контролю) у сфері захисту рослин у частині роздрібної торгівлі засобами захисту рослин.

Санітарні вимоги до суб’єктів господарської діяльності, пов’язаної з роздрібною торгівлею засобами захисту рослин.

Презентація дистриб’юторами препаратів, які дозволені для роздрібного продажу населенню.

Місце проведення: Івано-Франківська область, Тисменицький район, с.Підлужжя, вул.Шевченка, 1, Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Запрошуються: суб’єкти господарювання, які займаються роздрібною торгівлею пестицидами та агрохімікатами, насінням та садивним матеріалом на території Івано-Франківської області.

Контактний телефон: (0342) 78-74-47, Андрусишин Іван Миколайович

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 647 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x