Шаблоны Joomla здесь
Субота, 08 лютого 2020 19:35

Українці планують висадити 1 млн дерев

В Україні стартував всеукраїнський проект "Озеленення України" у рамках глобальної ініціативи з висадження дерев.

Завдання проекту – 20 березня 2020 року висадити 1000000 дерев за 24 години на території України, сприяти протягом року у висадженні парків та алей, проведення загальнодержавної інформаційної компанії, організація освітніх воркшопів в навчальних закладах, та покласти початок міжнародному флешмобу «Озеленення України''.

Озеленення планети! Ініціаторами проекту "Озеленення України" є засновник найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу "СЕО club Ukraine" Сергій Гайдайчук та генеральний директор  "Книги рекордів України" Ганна Крисюк. Ініціативу вже підтримали в багатьох областях України, зокрема, й Івано-Франківська обласна державна адміністрація, а також громадський центр "Еталон" та багато інших громадських організацій та підприємств України.

Закликаємовсіх не байдужих та екологічно свідомих громадян 20 березня 2020 року взяти участь у висадці дерев на території нашої області, адже дерева – це легені Карпат і нашої держави.

Прочитано 878 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x