Середа, 04 березня 2020 13:24

Школа Лідерів стартує в Галичі вже завтра!

Знову стартує найунікальніший проект за останні 25 років - Школа лідерів-2020: тільки гра і мандри! Вже завтра о 15.00 у Візит-центрі пройде презентація проєкту!

Цьогоріч у Галичі, Тлумачі, Калуші ця школа буде доволі символічною. Організатори й тренери ставлять собі за мету у грі й мандрах віднайти разом з учасниками школи силу й мудрість генія короля Данила, величі столиці Королівства Русь.

Тренер Школи лідерів Радислав Петрів на своїй сторінці у соцмережі розповів, що планується у цьогорічній школі: "Ми, з поміччю генерації потоку образів, вправ акторського мистецтва переживання-подання увійдемо в  "дивний" стан лідирування, застосовуючи унікальні Інструменти."

Отож, на учасників школи чекають:

Театр лідирування: метаморфози і робота з роллю, з блекджек... з масками, переживаннями і перевтіленнями.

Подорожі в потойбічний світ: імідж-стрімінг поодинці і з партнером.

Листи від привидів: фрірайтинг і інші письмові практики.

Як перетворитися на гарбуз: робота з образом.

Майбутнє в дзеркалі: створення особистого міфу.

Явлення всіх святих: філа-коучинг.

А ще - технології Відкритий простір, Княжа Братина, Сократівський бенкет і Світова кав'ярня, Дранон дрімінг і соціальний хакатон тощо.

Включення в процес розпочинатиметься з перших секунд. Відтак, тренер Радислав Петрів попереджає, що вхід на заняття Школи лідерів дозволяється лише людям з натренованими м′язами zygomаticus major та levаtor аnguli оris, це означає, що вміння сміятися буде перевірятися на вході: "Наші заняття для людей, які не бояться зустрітися з собою у різних іпостасях і готові отримати посвячення в лідери. І можливо, в справжні галицькі лицарі."

Отож, вже завтра о 15.00 у Візит-центрі в місті Галич долучайтеся до легендарної Школи Лідерів.

"Вишенькою" цієї феєрії, за словами тренера Радислава Петріва стане – «ПОСТАНОВКА ГОЛОСУ ЛІДЕРА» - влітку біля Дністра відновимо унікальну програму "Крик на Вовчинецьких горах".

Прочитано 850 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x