П'ятниця, 06 березня 2020 20:46

Школа лідерів стартує в Галичі 15 березня

 5 березня мешканці району мали можливість послухати презентацію та записатися на навчання у Школу лідерів.

Презентації відбулися у школах с. Дубівці, Більшівці, Задністрянське, Залуква, у Галицькому ліцеї ім. Я. Осмомисла та Галицькому академічному ліцеї перед старшокласниками та завершились розширеним представленням у Візит-центрі.

Розповідали про школу один з її засновників депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник та депутат Галицької міської ради Аріна Сивак.


Про програму та форму навчання, а також про те, хто такий лідер, розповідав Володимир Олійник. Усі, хто прийшов на презентацію, мав можливість висловити свої очікування від майбутніх навчань.

Аріна Сивак доповнила презентацію, розповівши, що саме кожен зможе відкрити в собі за допомогою цих занять. Адже лідер - це людина, котра змінює світ, а не критикує його. Головне - це вміти втілювати свої ідеї та користуватися можливостями. Лідер - це не обов'язково керівник, а людина, котра здатна себе реалізувати, застосовувати свої сильні сторони у потрібному напрямку. І одна з найголовніших навичок, котру організатори обіцяють прокачати в кожному учаснику Школи є уміння бути гнучким та швидко підлаштовуватися під зміни світу, виловлювати його тенденції і бути завжди на вершині його хвилі.

Отож, перші заняття школи лідерів розпочнуться у неділю 15 березня о 14.00. Протягом навчання будуть відбуватися тренінги, ігри, цікаві та корисні екскурсії, поїздки країною та закордоном.

Усі бажаючі можуть записатися, написавши в приват у соцмережі фейсбук.

Відповідно, до 13 березня буде сформовано групи і вже 15-го учасники поринуть у світ трансформацій та моря інсайтів, котрі матимуть відлуння протягом життя в кожного з учасників.

Прочитано 902 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x