Бесплатные шаблоны Joomla
Четвер, 23 квітня 2020 09:27

Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ

13 квітня стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ.

Конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

Мета конкурсу: залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій.

Організатори: ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», кафедра країнознавства та туризму географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, кафедра географії України географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, кафедра туристичного та готельно–ресторанного бізнесу і консалтингу НУБіП України, кафедра аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука НУБіП України.

Конкурс проходить за підтримки Державного агентства розвитку туризму України, ГС «Національна туристична організація України», ВАОМС «Всеукраїнська асоціація громад», Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».

Терміни проведення конкурсу: квітень-вересень 2020 року.

У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком 16-35 років – школярі, студенти, аспіранти, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.

Етапи проведення конкурсу:

13 квітня - 2 серпня 2020 року

Прийом робіт до участі у першому відбірковому етапі конкурсу.

3-16 серпня 2020 року

Перший відбірковий етап конкурсу – розгляд поданих проєктів конкурсною комісією, вибір трьох кращих робіт у кожній номінації для участі у другому етапі (фіналі) конкурсу, повідомлення переможців.

17-31 серпня 2020 року

Підготовка переможців першого відбіркового етапу до участі у фіналі конкурсу.

1-3 вересня 2020 року (орієнтовно)

Фінал конкурсу, публічний захист проєктів-фіналістів в рамках проведення 26-ї туристичної виставки UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» (м. Київ, МВЦ), відбір кращих проєктів комісією та нагородження переможців.

Номінації конкурсу:

1. Створення та розвиток об’єктів сільського зеленого туризму.

2. Інноваційні агро- та етнотуристичні послуги і продукти сільського зеленого туризму.

3. Створення туристичних об’єктів та послуг на природоохоронних територіях.

4. Інноваційні туристичні продукти сільських територій на основі Географічних зазначень та стратегія маркетингу сільських територій як еногастрономічних туристичних дестинацій.

5. Правові проблеми забезпечення туристичної діяльності на сільських територіях: план вирішення.

Вимоги до конкурсних робіт:

Проєкт повинен бути авторським та актуальним дослідженням, розробленим для потреб конкретної територіальної громади (або декількох громад) за обраною темою та містити конкретний план дій щодо його практичного впровадження з визначеним терміном впровадження, виконавцями та орієнтовним бюджетом на кожну дію плану.

Робота виконується українською мовою. Обсяг роботи має складати до 10 сторінок без урахування додатків (додатки за потреби).

Вимоги до оформлення тексту: шрифт TimesNewRoman, міжрядковий інтервал – 1,15, кегль – 14, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1,5 см.

Аплікаційну форму (додається) надсилати у форматі PDF, де перша сторінка містить розділ «Особиста та контактна інформація», а розділ «Проєкт» починається з другої сторінки.

До роботи необхідно додати один лист від обраного бенефіціара про підтримку проєкту та План дій з реалізації проєкту (форма додається).

Аплікаційну форму надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18.00 2 серпня 2020 року. Роботи, надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

Проєктна робота повинна містити наступні розділи:

1. Актуальність проєкту.

2. Опис проєкту (назва та мета проєкту; назва громади (громад) впровадження проєкту; сутність ідеї (проєкту) та її обґрунтування; цільова аудиторія проєкту).

3. Опис процесів (планів) з реалізації проєкту.

4. Очікувані результати реалізації проєкту (у тому числі обґрунтування їх соціальної значущості та суспільної корисності) та індикатори моніторингу.

5. Необхідні ресурси для реалізації проєкту.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

1. Правильність, коректність оформлення та відповідність вимогам конкурсу - 10 балів.

2. Цілісність та довершеність ідеї поданого проєкту – 10 балів.

3. Оригінальність та інноваційність проєкту - 20 балів.

4. Обґрунтований вимірний (економічний, соціальний, екологічний) ефект проєкту та реалістичність його впровадження - 30 балів.

5. Практична значущість проєкту, відповідність потребам конкретної територіальної громади (громад) - 30 балів.

Остаточні критерії оцінювання проєктів можуть дещо відрізнятися в різних номінаціях.

За результатами другого етапу (фіналу) конкурсу будуть обрані переможці в кожній номінації, автори яких будуть нагороджені цінними призами.

Автори проєктів, які займуть перші місця в номінаціях 1-4, будуть нагороджені 3-х денною поїздкою Дорогою вина і смаку Української Бессарабії*.

* Програма поїздки буде формуватися після визначення переможців та з урахуванням віку учасників.

Всі переможці будуть нагороджені подарунками та грошовими призами. Призовий фонд конкурсу наразі становить 40 тисяч гривень і постійно поповнюється.

Всі учасники будуть нагороджені сертифікатами за участь у конкурсі.

Додатково

Державне агентство розвитку туризму України запропонує підтримку у впровадженні вибраного проєкту, який відповідатиме стратегії Агентства з формування серед українців культури подорожей своєю країною.

Інформаційний лист конкурсу для завантаження за посиланням.

Аплікаційна форма для учасників за посиланням.

Додаток до аплікаційної форми «План дій» за посиланням.

Для додаткової інформації щодо конкурсу: Ірина Околович, координатор проекту (тел.+38 097 31 47 507, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 339 раз

Останні новини

Патріарх Святослав освятить новий храм у Галичі

31 липня древній Галич відвідає Патріарх Святослав Шевчук, який освятить новозбудований храм… Читати далі...

У Крилосі відбудеться Всеукраїнська проща

Цьогоріч 31 липня – 1 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної… Читати далі...

Місто дбає про пам’ятки минулого і сьогодення

Пам’ятки міста Галича є свідченням його минулого та туристичним "магнітом" для сучасників. З кожним… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x