Неділя, 13 грудня 2020 19:10

"Хатинка Святого Миколая" відкрила свої двері

Сьогодні, 13 грудня, у селищі Більшівці традиційно відкрила свої двері "Хатинка Святого Миколая".

Приємний подарунок до одного з найулюбленіших свят українців підготували парафія церкви Різдва Христового та Громадська організація "Добро в дії" - вже традиційне відкриття в центрі Більшівцівської ОТГ "Хатинки Святого Миколая".

Вже від сьогодні, 13 грудня, і до 19 включно з 12.00 до 18.00 години діти разом із батьками мають можливість відвідати самого Святого Миколая, поспілкуватися з ним та загадати бажання, яке, за легендою, обов'язково збувається.


Організатор святкового міні-фестивалю, а саме голова ГО "Добро в дії" Оксана Макеєва поділилася з нами своїми враженнями про цьогорічний захід: "У сьогоднішніх умовах пандемії ми досить довго вагалися, чи відкривати хатинку, чи все ж таки утриматися. Однак, добро має жити. А наша хатинка покликана втілити три мети - діти мають мати можливість доторкнутися до дива і відчути по-справжньому силу свята, разом з ними і їхні батьки поринають у спогади дитинства і починають мріяти про щось світле, радісне та щире. І останньою метою є те, що наш захід є благодійним, а відтак кожна дитина, котра відвідає хатинку, почує і долучиться до благодійності."


Вхід: 100 грн.

Виручені кошти будуть використані з благодійною метою.

Хатинка святого Миколая буде працювати з 13 по 19 грудня включно. Вся інформація та попередній запис за телефоном: ☎️+ 380 (67) 29 98 615.

Прочитано 1627 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x