Вівторок, 11 березня 2025 10:54

Звіт міського голови

Цієї п'ятниці Олег Кантор звітуватиме перед галичанами про роботу за 2024 рік.

У п'ятницю, 14 березня 2025 року, у приміщенні "Візит-центру" відбудеться звіт міського голови Олега Кантора про підсумки роботи за минулий рік.

Час - 14 березня 2025 року.

Місце - "Візит-центр" (м. Галич, вул. Л. Гузара , 7).

Початок - 16.30.

 

Прочитано 341 раз

Останні новини

«Кольори часу» в Галичі

Живі кольори часу: рєпнінський Чугуїв та княжий Галич заговорили однією мовою мистецтва. Читати далі...

Галич втратив ще одного свого сина

Додому на щиті повертається Віктор Іванович Чайківський (1978 року народження). Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x