У понеділок 9 червня 2025 року в м. Галич проходитимуть заходи з нагоди депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини, Любаківщини та Західної Бойківщини.
9.00 - Служба Божа в церкві Святого Дмитрія (Заріка)
10.00 - Пам'ятне віче " Вшитки лемки збираймось до купи" ( біля пам'ятного знаку депортованим українцям).
Джерело: Галицька міська територіальна громада






