І саме зараз потрібна допомога кожного. Є велика потреба в донорській крові для військових та цивільних пацієнтів.
Особливо потрібна І (0) негативна (-) група крові, але важлива кожна група і кожна донація — адже кожна крапля може врятувати чиєсь життя.
"Ми звертаємось до всіх: медиків, вчителів, підприємців, студентів, водіїв, працівників різних сфер,а також до ваших рідних, друзів і знайомих. Не залишайтесь осторонь. Можливо, саме ваша кров стане шансом для когось побачити ще один день, обійняти рідних чи повернутись додому"- закликають у КНП «Галицька лікарня».
У час, коли країна потребує підтримки — найпростіший і найцінніший внесок, який може зробити кожен — це стати донором. Разом — ми рятуємо життя!




