Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Середа, 27 вересня 2017 13:42

Благодійний захід до Всесвітнього дня дитячої паліативної допомоги

11 жовтня з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитячої паліативної допомоги та 20-річчя роботи Хоспісу (Обласного клінічного центру паліативної допомоги) відбудуться мистецькі майстер-класи для запрошених дітей з особливими потребами та показ благодійної вистави "Янголи y пітьмі".

Майстер-класи відбуватимуться з 11 до 16 год. в Івано-Франківському Обласному музично-драматичному театрі ім. І. Франка, а показ благодійної вистави "Янголи y пітьмі", організований дитячою театральною студією "ЖИВБУВПЕС", розпочнеться о 14 год.

На закінчення заходу, після вистави, буде створена композиція-виставка виготовлених дітьми артробіт. Виставка буде знаходитися в холі театру протягом тижня з 11 по 18 жовтня.

Організатори сердечно запрошують усіх жителів та гостей Івано-Франківщини підтримати наших особливих дітей та подивитися виставу.

Вхід вільний.

Благодійний захід буде проводити Благодійний фонд допомоги невиліковно хворим "Мати Тереза" та Обласний клінічний центр паліативної допомоги за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" з нагоди відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги.

Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги (World Hospice and Palliative Care Day) відзначається щороку у другу суботу жовтня. Його організатором є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Прочитано 1076 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x