Шаблоны Joomla 3 тут
Субота, 30 вересня 2017 23:14

Акції протесту на БуТЕС продовжуються

Завтра, 1 жовтня 2017 року, о 13.00 за ініціативи профспілкового комітету Бурштинської ТЕС у м. Бурштин розпочнеться безстрокова акція протесту.

Акція відбуватиметься поряд з пішохідним переходом біля пожежної частини та колишнього ОРСУ.

Метою акції є привернути увагу адміністрації, громадськості, ЗМІ про невиконання вимог підвищення зарплати, повернення оплати оздоровчих працівникам при наданні відпустки та надбавки за стаж роботи в енергетиці (вислуга років), забезпечити повну чисельність персоналу Бурштинської ТЕС згідно штатного розпису станом до 1 грудня 2015 р., а також невиконання Колективного договору адміністрацією та інвестиційних зобов’язань. Також профспілковий комітет вимагає забезпечити доступ голові профкому Бурштинської ТЕС до робочого кабінету з метою виконання обов’язків передбачених ст. 42 закону "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

Нагадаємо, що 25 та 28 вересня відбулись перші акції протесту працівників Бурштинської ТЕС. Основною причиною їх проведення стало те, що у п’ятницю, 22 вересня, ще тоді голова профспілки Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький не зміг потрапити на своє робоче місце.
.

Прочитано 1348 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x