Статьи и обзоры nachodki.ru
П'ятниця, 13 жовтня 2017 18:41

Школа як осередок розвитку громади

У рамках продовження реалізації програми "Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" (www.ussf.kiev.ua) здійснює поширення Програми та оголошує конкурс заявок для відбору загальноосвітніх навчальних закладів у Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській областях, які прагнуть підвищення потенціалу свого навчального закладу з метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, в рамках оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва.

Всеукраїнський фонд "Крок за кроком" здійснюватиме реалізацію програми "Школа як осередок розвитку громади" (що є продовженням низки проектів, які впроваджувалися ВФ "Крок за кроком") упродовж 2017-2019 років у 4-ох областях України - Київській, Івано-Франківській, Полтавській та Тернопільській - за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. На цей період Програма передбачає досягнення двох головних цілей, які були визначені в результаті аналізу попередніх проектів в рамках програми "Школа як осередок розвитку громади", що були реалізовані протягом останніх десяти років, а також з урахуванням сучасних змін у напрямі децентралізації управління:

Ціль І: Розроблення та презентація Індексу Інституційної Спроможності як інструменту оцінювання та розвитку навчального закладу.

Ціль ІІ: Представлення підприємництва як однієї з найважливіших компетентностей, яка може бути включена в шкільну програму та позакласні заходи (шляхом створення шкільних клубів підприємництва).

Ми запрошуємо загальноосвітні навчальні заклади, які готові разом із нами впроваджувати філософію та цінності громадсько-активної школи (ГАШ), а також бути готовими разом із нами досягти цілей, поставлених Програмою на 2017-2019 роки, взяти участь у конкурсі!

Вибір шкіл буде здійснюватися на конкурсній основі Радою Програми.

Критерії щодо вибору учасників програми "Школа як осередок розвитку громади" на 2017-2019 рр.:

•    готовність співпрацювати з місцевою громадою і надавати підтримку іншим навчальним закладам для впровадження моделі громадсько-активної школи;
•    готовність до активного залучення всіх учасників шкільного життя та місцевих громад до процесів оцінювання та розвитку школи;
•    готовність до створення шкільного клубу підприємництва;
•    позитивні стосунки між основними цільовими групами: шкільною адміністрацією, педагогами, учнями, батьками, представниками місцевої громади, місцевими управліннями освіти, місцевими органами влади;
•    школа готова працювати з громадою над розробкою спільних проектів і програм;
•    директор школи сприяє діяльності Шкільної Ради та координатора ГАШ;
•    участь шкіл в інноваційних освітніх програмах є бажаною;
•    досвід роботи школи у форматі громадсько-активної школи є бажаним;
•    досвід використання Міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активної школи є бажаним.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у програмі та приєднатися до мережі громадсько-активних шкіл як на національному, так і на міжнародному рівнях, ви можете заповнити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ та надіслати її на адресу ВФ "Крок за кроком" до 13 жовтня 2017 року.

За результатами конкурсу буде відібрано по 2 школи у 4 зазначених вище областях. Загалом у Програмі візьмуть участь 8 шкіл, які отримають підтримку з бюджету Програми "Школа як осередок розвитку громади" на впровадження місцевих проектів.

Джерело: ВФ "Крок за кроком"

Прочитано 1332 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x