nachodki.ru интернет-магазин
Четвер, 23 листопада 2017 10:14

В Україні для обдарованої молоді проводиться конкурс Diamond Challenge

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for HighSchool Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вже вдруге та спрямований на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

I. Відбірковий тур в Україні - презентація проектів. Команда переможець отримає фінансову винагороду у розмірі 1 000 доларів США та поїздку до США на півфінал Diamond Challenge.

II. Півфінал відбудеться в США, в Штаті Делавер 12 квітня 2018 року.

III. Фінальний раунд в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) - 13 квітня 2018 року.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл або профільних коледжів віком від 15 до 18 років.

Важливі дедлайни Конкурсу:

- 1 жовтня 2017 р. - відкриття реєстрації команд;

- 30 листопада 2017 р. - закриття реєстрації команд;

- 5 січня 2018 р. - дедлайн подачі письмових проектів;

- 1-2 березня 2018 р. - Всеукраїнський фінал у м. Києві.

Реєстрація команд та проектів на сторінці Diamond Challenge відкрита до 5 січня 2018 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua (за посиланням: http://icepp.org.ua/images/InfoDC2018.pdf). Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" Ірина Романенко (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 (050) 580 63 96).

Крім того, З0 листопада 2017 року в м. Києві в рамках Всеукраїнського відбору на Diamond Challenge for High School Entrepreneurs Всесвітнього підприємницького конкурсу для старшокласників, відбудеться Buzz Session: YES Entrepreneurship. В рамках заходу молоді матиме змогу зустрітися з бізнесменами, експертами, лідерами думок, які поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей та пошуку фінансування, ми хочемо вплинути на виховання нового покоління молодих підприємців, які зможуть успішно створювати та реалізовувати свої бізнес проекти.

Цільова аудиторія: старшокласники, а також молодь, яка цікавиться підприємництвом. Для реєстрації необхідно заповнити форму https://goo.gl/ajnoyo.

Контактна особа - виконавчий директор Благодійного Фонду "Інститут громадянської освіти та суспільних програм" Ірина Романенко (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 (050) 580 63 96).

Прочитано 974 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x