Середа, 23 березня 2016 20:12

Запрошуємо на прем’єру!

3 квітня о 14:00 Вигодський народний театр запрошує на прем’єру вистави «АДАМЦЬО», яка відбудеться в Івано-Франківській обласній філармонії.

 

Режисер постановки – Богдан МЕЛЬНИК. Для написання сценарію народний театр обрав повість прикарпатської письменниці Оксани КУЗІВ «Адамцьо. Вінець Божого творива», книга якої стала Книжкою року у молоді Прикарпаття, 2014 р.

«Кілька місяців копіткої праці з акторами – і очікуємо на захоплене дійство для глядачів-поціновувачів, – розповідає режисер Богдан Мельник. – Чому саме «Адамцьо»? Та тому, що тема гріхопадіння та розплати за гріх, тема любові, та ще якщо вона стосується Бога – одвічна тема. Головний герой твору – Адамцьо – спонукає людей замислитись над справжніми людськими цінностями, прокинутись, отямитись, покаятись, а бодай в старості, не дати гріху прорости у серці… А ще вразила мова драматургії: народна, колоритна, пересипана говіркою-перлами…»

У виставі задіяні 20 персонажів-акторів, із них – двоє дітей. Зібрані кошти будуть перераховані на лікування хворих воїнів АТО.
Приходьте, підтримайте народний театр, бо усі ми з народу!

Прочитано 886 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар