Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Вівторок, 28 листопада 2017 14:17

Благодійний концерт заради життя Шищука Сергійка

На противагу звичним нам проханням про допомогу все більш популярними стають благодійні заходи, концерти, ярмарки, вилучені кошти з котрих йдуть на лікування, допомогу атовцям, на дитячі будинки тощо.

Ось і в Івано-Франківську скоро очікуємо на черговий благодійний концерт під назвою "Світ очима дітей". Виручені кошти підуть на лікування Шищука Сергійка.

Нагадаємо, Сергій Шищук потребує термінового лікування за кордоном, оскільки хлопчик страждає від епілепсії і ДЦП. Судоми з'явилися у хлопчика у три місяці і відтоді малюк почав відставати у розвитку.

"Через сильні приступи епілепсії мозок відмирає, Сергійко не може нормально розвиватися, не може тримати голову, повертатися, рухатися, говорити, сидіти та ходити" - розповіла мама дитини журналістам ТСН.

Отож, усіх охочих, хто хоче та має можливість долучитись до заходу, чекають 7 грудня о 18.30 в концертному залі Івано-Франківського університету нафти і газу (вул. Карпатська, 3).

Прочитано 954 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x