Расширения Joomla 3
Четвер, 12 березня 2020 20:50

У Галичі слухали звіт по водогону

Громадські слухання проходили в Галичі щодо будівництва водогону.

Голова райдержадміністрації Сергій Канюка взяв участь у громадських слуханнях, які відбулися 11 березня 2020 року в межах громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, пов’язаної з новим будівництвом мереж централізованого водопостачання та споруд на них для населених пунктів Галицького району та м. Бурштин.

У рамках реалізації даного проекту розглядається будівництво водопровідних мереж протяжністю близько 71 км та додаткових підвищувальних водопровідних насосних станцій (ПВНС).

Схема передбачає прокладку водогонів Ду 110-450 з поліетиленових труб ПЕ-100 SDR7 в одну нитку підземним способом та трьох ПВНС.

Розрахункова загальна потужність водоспоживання ділянки орієнтовно становить 7900 м3/добу (2,884) млн м3/рік).

Водозабір здійснюватиметься із діючих підземних джерел питної води Шевченківського родовища №4. Передбачено також використання існуючих потужностей очисних споруд.

Громадське обговорення проведено з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до вищезазначеної планової діяльності.

Всі пропозиції та зауваження впродовж 25 днів можна направляти на адресу управління екології та природних ресурсів ОДА (контактна особа – начальник управління Андрій Пліхтяк).

Прочитано 663 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x