Шаблоны Joomla здесь
Четвер, 07 травня 2020 11:32

Які проєкти профінансують з ДФРР цьогоріч в області?

Вчора перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова регіональної комісії Марія Савка взяла участь у онлайн-засіданні комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку.

 Дані програми можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, яке провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. У зв’язку із прийняттям змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» обсяги коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених на реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, зменшено з 7,5 млрд грн до 4,9 млрд грн.

Враховуючи зменшення обсягу коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених для Івано-Франківської області, облдержадміністрацією було переглянуто та сформовано перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в області у 2020 році за рахунок коштів ДФРР та подано на розгляд Мінрегіону.

Під час онлайн-засідання аналізувалися подані облдержадміністраціями пропозиції інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів ДФРР. За результатами аналізу пропозиції у встановленому порядку будуть подані на розгляд і затвердження Кабінету міністрів України.

Марія Савка доповіла, що від Прикарпаття всього подано 32 проекти, 21 з яких перехідні й фінансувалися за кошти ДФРР у минулі роки, а 11 – це нові. До переліку ввійшли проекти, спрямовані на розвиток спортивної інфраструктури, енергоефективності комунальних навчальних й медичних закладів та інші.

Члени комісії погодили надані проекти без зауважень. Своєю чергою Олексій Чернишов відзначив, що в Івано-Франківській області до запланованого переліку включено проекти, що фінансуватимуться в рамках реалізації президентського проекту «Велике будівництво» та будуть завершені у 2020 році. Нагадаємо, що в рамках цього проекту в області буде збудовано 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів.

Джерело: ІФ ОДА

 

Прочитано 479 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x