Середа, 20 травня 2020 14:38

Який він, сучасний державний банк АБ «Укргазбанк» в м. Галичі?

Інформація, про те що АБ «Укргазбанк» відкрив нове відділення у м. Галичі швидкими темпами шириться в Галицькому районі.

Задоволені перші клієнти діляться своїми позитивними враженнями. Відділення Укргазбанку розташовано в адміністративній частині м. Галича, вул. Шевченка 8А, контактний телефон: 0987329211.

А тим часом керівник відділення Надія Потоцька разом зі своєї командою ділиться новинками, запрошує галичан завітати у відділення ознайомитись з продуктами, відчути переваги співпраці в Банку, де цінують клієнтів не на словах, а на ділі:

"З приємністю повідомляємо, в АБ «Укргазбанку» стартували державні програми кредитування: Кредит «Тепла Оселя» та Програма кредитування «5-7-9 %. Запроваджена можливість співпраці за індивідуальним графіком. Вам достатньо один раз зателефонувати на відділення АБ «Укргазбанк» та за Вами буде закріплений Ваш особистий менеджер. Ви можете призначити нам зустріч в зручний для Вас час! Жодних черг, жодних очікувань, з Укргазбанком комфортно та надійно!!! Можливо, потрібні кошти для щоденного використання, в Укргазбанку Ви можете отримати до 300 тисяч гривень на карту на будь-які цілі.

Сьогодні актуально заощаджувати. Тож, депозитна програма від Еко Банка – це запорука екологічного добробуту країни вже сьогодні.»

«ЕКО депозит» в УКРГАЗБАНКУ – ділиться Надія Потоцька, – це ті кошти, які спрямовуються на фінансування проєктів із захисту довкілля! Українці вже розмістили понад 4 млрд грн. Ці кошти не лише безпечно зберігаються у надійному банку, а й «працюють» на покращення екології України, навіть у період дії обмежувальних заходів.»

Вже в червні 23.06.2020 р., відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в м. Галич, святкуватиме свій перший День народження. Запрошуємо всіх на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ", який відбудеться 23.06.2020 року! На Вас чекають цікаві акції та подарунки!

Запрошуємо Вас в будь-який зручний для Вас час.

Відчуйте переваги співпраці із сучасним Державним Банком України АБ «Укргазбанк» в м. Галичі.

 

Прочитано 1579 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x