Скачать бесплатные шаблоны Joomla
П'ятниця, 22 травня 2020 11:32

Чи відшкодує держава аграріям втрати через негоду?

Під час онлайн наради департаменту агропромислового розвитку ОДА  з міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства обговорювали шляхи як підтримати аграріїв.

 Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького у середу відбулася чергова селекторна нарада засобами Zoom відеоконференції з питання механізму відшкодування втрат та пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок несприятливих погодних умов та затвердження порядків використання коштів державного бюджету спрямованих на підтримку агропромислового комплексу у 2020 році.

Основну увагу під час відеоконференції зосереджено на південних областях держави, де сільгосптоваровиробники найбільш постраждали від посухи.

У її роботі взяли участь виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Степан Вінтонович та керівники відділів структурного підрозділу.

Крім того, керівництво Мінекономіки надало роз’яснення щодо можливості відшкодування втрат посівів сільськогосподарських культур внаслідок заморозків, які мали місце 13 травня на території області.

Одним із шляхів надання фінансової підтримки є виділення коштів на поворотній основі з резервного фонду у встановленому законодавством порядку.

Під час відеоконференції також розглядалося питання щодо внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

Прочитано 407 раз

Останні новини

Як змінити постачальника газу

Із введенням ринку газу для населення кожний абонент за достатньо простою процедурою може подати… Читати далі...

Хто з підприємців повинен використовувати касовий апарат?

Законом України від 01.12.2020 № 1017-ІХ, відтерміновано на рік обов’язкове застосування… Читати далі...

Затверджено графіки вивезення сміття у Галицькій ОТГ

30 грудня 2020 року у КП "Галичводоканал" затвердили нові графіки вивезення сміття в Галицькій ОТГ… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x