Расширения Joomla 3
Вівторок, 28 липня 2020 12:18

Як відбуватиметься "Велике будівництво" у 2021-му році

Віталій Федорів: "Ключовою умовою у виборі об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік буде виконання органами місцевого самоврядування взятих на себе зобов’язань щодо співфінансування цьогоріч".

На цьому сьогодні, 28 липня, під час розгляду питання про реалізацію проектів у рамках ініціативи Президента України Національна програма "Велике будівництво" на онлайн-нараді із керівниками структурних підрозділів ОДА, головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Зазначалося, що у рамках Національної програми "Велике Будівництво" в області реалізовується 15 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів.

За словами директора департаменту розвитку громад, територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Галини Магулій, наразі на всіх 15 об’єктах проведені тендерні процедури, підписано угоди з підрядниками та ведуться ремонтно-будівельні роботи. Однак не всі органи місцевого самоврядування, які задекларували готовність долучатися до співфінансування об’єктів, спрямовують фінансовий ресурс на будівництво. Так, співфінансування з місцевого бюджету, яке передбачено у розмірі 66,555 млн грн, на сьогодні профінансовано на суму 6,038 млн грн (9,1 % від передбачених).

 «Держава у повному обсязі виконує зобов’язання та своєчасно надає фінансовий ресурс на спорудження соціально-важливих закладів, які роками простоювали, та в які були вкладені мільйони гривень, - підкреслив Віталій Федорів. – Однак місцеві громади, які задекларували готовність до співфінансування, не долучаються до будівництва шкіл, садочків і стадіонів. Тож, при виборі об’єктів, які будуть включені до переліку програми для будівництва наступного року, ми першочергово звертатимемо увагу на участь органів місцевого самоврядування у співфінансуванні та завершуватимемо будівництво об’єктів у тих районах, які виявили партнерські відносини щодо спрямування коштів».

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 578 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x